הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוהד התמוטט, משחק ניוקאסל נעצר לרבע שעה

ההתמודדות עם טוטנהאם חודשה, הצופה הובל לבית חולים מקומי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.10.21 - 19:44
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

דרמה במשחקה של ניוקאסל: דווקא במשחק שאמור היה לחנוך את "העידן הסעודי", הראשון מאז נרכש המועדון, הערב (ראשון) מול טוטנהאם - הוא נעצר מסיבות אחרות לחלוטין. אוהד התמוטט ביציעי הסנט ג'יימס פארק באיזור הדקה ה-41, מה שהוביל להפסקת המשחק על ידי השופט אלכס מארינר.

אחרי מספר דקות של המתנה, מארינר החליט להוריד את שתי הקבוצות לחדר ההלבשה. כעבור מספר דקות, הכרוז באצטדיון הכריז כי המשחק יחודש מהמקום בו נפסק, לשבע דקות נוספות - ולאחר מכן, למחצית השנייה של המשחק, בו מוליכה טוטנהאם 1:2. לאחר הפסקה של כרבע שעה (עצירת המשחק בתוספת ההפסקה, המשחק חודש). במקביל, ניוקאסל הודיעה כי מצבו של האוהד התייצב, והוא הובהל לבית חולים מקומי.

מי ששם לב לקריסת האוהד היה שחקן טוטנהאם, סרחיו רגילון, ששם לב למצב החדש, העיר את תשומת לבו של השופט ולמעשה עצר את המשחק באיבו. גם אריק דייר היה שותף למאמצים.

כאמור, המשחק הופסק במצב של 1:2 לטוטנהאם, אחרי שניוקאסל כבר עלתה ליתרון משער של קאלום ווילסון אחרי שלוש דקות, אבל טאנגוי אנדומבלה (17) והארי קיין (22) עם שער בכורה הפכו את התוצאה. מהר מאוד, השתררה דממה דקה ביציעי האצטדיון החגיגיים, והדאגה הופנתה למקומות אחרים - גדולים בהרבה מכדורגל.