הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"שיחקנו שואה": ההתבטאות האיומה של בארטון

מאמן בריסטול תקף את שחקניו וחטף: "למה הוא בתקשורת?"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.10.21 - 10:33
תחילת כתבה

גם אחרי שפרש מכדורגל, ג'ואי בארטון ממשיך לחולל סערות: כדורגלן העבר, היום מאמנה של בריסטול רוברס, נתפס בהתבטאות לא מוצלחת אחרי ההפסד 3:1 לניופורט קאונטי בליגה הרביעית באנגליה. כאשר נשאל במסיבת העיתונאים על משחק ההגנה של הקבוצה, הוא ענה: "הקבוצה היא כמעט כמו במשחק כיסאות מוזיקליים.. לפעמים שחקנים נכנסים למגרש ומשחקים טוב, אבל אז הם עוברים שואה (holocaust). זהו סיוט ואסון מוחלט".

הסרטון שלו מביע את הדברים הופץ ברשתות החברתיות של בריסטול, עד שנתקל בתגובה זועמת מצד גולשים שגרמה להורדתו מהרשת, ועריכת הקטע מחדש כך שלא יכלול את ההתבטאות. בין היתר טען אחד האוהדים: "למה המילה הזאת בכלל הופיעה בראש שלו? הוא לא יכול היה לרדת נמוך יותר", והביקורת הגיעה גם כלפי המועדון ש"השעה אוהדים על פריצה למגרש, אבל שלח את הבחור הזה לדבר בתקשורת".

לבארטון כזכור יש היסטוריה של תקריות בעייתיות, מהפעם שבה נעצר בלונדון על הכאת אישה ועד האשמות בהימורים על משחקי כדורגל בזמן היותו שחקן. כעת, בארטון מסתבך פעם נוספת, כולל עם הקהילה היהודית בבריסטול, שכללה 777 בני אדם בספירה האחרונה ב-2011, ובעיר קיימים שלושה בתי כנסת שונים.