הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: הנהלת יונייטד שוקלת את פיטורי סולשיאר

מעמדו של הנורבגי ממשיך להתערער, ועל פי התקשורת המקומית במנצ'סטר, הוא עשוי להיות מפוטר באופן מיידי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.10.21 - 17:23
תחילת כתבה

אולה גונאר סולשיאר היה אמור להיות זה שמוביל את מנצ'סטר יונייטד לתארים וגם קיבל את כל התנאים הדרושים לשם כך, אבל אחרי כמעט שלוש שנים ו-5:0 מחפיר לליברפול, נראה שמעמדו מעורער מתמיד.

ב'מנצ'סטר איבנינג ניוז' מדווחים כי הנהלת יונייטד שוקלת ברצינות לסיים את תפקידו של הנורבגי באופן מיידי, עוד לפני המשחק ביום שבת נגד טוטנהאם. מוקדם יותר, ב'מירור' דווח כי במועדון יחכה לתוצאות בשלושת המשחקים הקרובים על מנת לקבוע את עתיד של המאמן.

בינתיים, שמו של אנטוניו קונטה שוב עלה בתור מועמד לרשת את מקומו של סולשיאר. בתקשורת האנגלית נטען כי האיטלקי, שהוביל את צ'לסי לאליפות ב-2017, פתוח לאפשרות לשוב לפרמייר ליג, אבל מודאג מהכיוון אליו המועדון הולך.

מלבד זאת, קונטה ידוע בתור מי שמרבה להביע את מורת רוחו מהעובדה שהוא לא מקבל מספיק משאבים להתנהלות בשוק ההעברות ולכן גם ידרוש לקבל סמכות מוחלטת בנוגע לשחקנים שיגיעו ויעזבו את יונייטד. רק הקיץ השדים האדומים רכשו את ג'יידון סאנצ'ו, רפאל וראן וכריסטיאנו רונאלדו כך שהאיטלקי יכול להיות רגוע לפחות בנושא הזה.

ב'טיימס' מספרים כי הנורבגי איבד את האמון של מספר שחקנים בסגל, שמרגישים שאין לו את היכולת והידע הטקטי על מנת להוציא את הקבוצה מהמצב הנוכחי שלה. על פי הדיווח, השחקנים מחוברים לסולשיאר ברמה האישית, אבל חשים שאין לו את היכולת להתמודד עם המאמנים הטובים בליגה, דוגמאת פפ גווארדיולה, יורגן קלופ ותומאס טוכל.