הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא מצאה מחליף": סולשיאר צפוי להישאר

מנג'ר יונייטד זכה לגיבוי מרונאלדו. וגם: מקגרגור בביקורת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.10.21 - 13:39

עתידו של אולה גונאר סולשיאר על הקווים באולד טראפורד ממשיך להיות הנושא החם בממלכה. אחרי אינספור שמועות, רובן שליליות, בנוגע להמשך דרכו של המנג'ר, היום (רביעי) פורסם כי הנורבגי קיבל חיזוק מכיוון שעשוי לשנות את התמונה עבורו בחדר ההלבשה האדום.

כריסטיאנו רונאלדו, מי שעד לא מזמן דווח כי יחסיו על סולשיאר עלו על שרטון, מסתמן כמי שמנסה להוביל קו פייסני בקרב השחקנים כלפי המנג'ר. לפי הפרסומים, הפורטוגלי ביקש מחבריו להמשיך לעבוד בכל הכוח, ללא קשר ליחסיהם עם המאמן או למחשבותיהם על הטקטיקה בה נוקט על המגרש.

באותו נושא, הלך הרוח בממלכה בשעה זו הוא שהנורבגי צפוי להישאר כמנג'ר מנצ'סטר יונייטד, לפחות בתקופה הקרובה. למרות דיווחים על התעניינות בשמות כמו אנטוניו קונטה וזינאדין זידאן, בתקשורת האנגלית מסופר כי לשדים האדומים אין אלטרנטיבה ממשית לסולשיאר ולכן לא יפטרו אותו.

לוחם ה-MMA הפופולרי בעולם, קונור מקגרגור, שידוע גם כאוהד מושבע של מנצ'סטר יונייטד, הציע "פיתרון" משלו בנוגע לבעיה של ה"שדים האדומים" על הקווים. "הבעיה ביונייטד היא שקבוצה של צעירים פשוט מדברת זה עם זה, הם חברים לעבודה", כתב האירי ברשתות, "צריך מישהו שיהיה מעל הקבוצה הזאת שייקח את ההגה. סולשיאר פשוט ישב על הספסל כשרונאלדו שיחק. הוא חבר לעבודה, זה לא מספיק".

מקגרגור הסביר את עמדתו: "אוהב ומעריך את סולשיאר עד המקסימום, אבל צריך לסדר מחדש את התפקיד שלו, לדעתי". לאחר מכן, נשאל האם הוא חושב שיש לפטר את הנורבגי והשיב באופן חד משמעי: "לעולם לא, אל תדברו שטויות. אולה הוא אדום לעד. התפקיד שלו פשוט צריך לעבור התאמה".

ההתבטאות של הלוחם האירי מגיעה אחרי אחד מיריביו הגדולים, חאביב נורמגומאדוב, שוחח עם אלכס פרגוסון אחרי ההחלטה של סולשיאר שלא לפתוח עם רונאלדו במשחק הקבוצה נגד אברטון. המנג'ר האגדי סיפר כי הסביר לו כי "צריך לפתוח עם השחקנים הטובים ביותר שלך" - מה שעורר סערה בסביבת אולד טראפורד כמה שנשמע כמו ביקורת מרומזת כלפי הנורבגי.