הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא אמיתי": הנתונים המזעזעים של יונייטד

השדים שוב הובכו, בתקשורת קטלו. רוי קין: "הרמתי ידיים". סולשיאר: "לא חושב שאני על זמן שאול"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.11.21 - 16:45
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

אין כיוון לשיפור. מנצ'סטר יונייטד נראית פשוט מזעזע, והיום (שבת) היא הובכה פעם נוספת, הפעם בדרבי מול הקהל הביתי באולד טרפורד. השדים האדומים אמנם לא ספגו חמישייה כמו מול ליברפול, אבל סיפקו יכולת רעה במיוחד והפסידו 2:0 ליריבה העירונית, מנצ'סטר סיטי.

בתקשורת האנגלית התרכזו בעיקר במפסידה ופחות באלופה המכהנת, לה היה משחק קליל למדי, ושלל פרשנים ועיתונאים בעיקר קטלו את החבורה של אולה גונאר סולשיאר. פרשן ושחקן העבר רוי קין אמר במחצית על שחקני יונייטד: "הם שחקנים בינלאומיים, אני לא מבין איך הם עושים ככה הגנה. הרמתי ידיים לגביהם".

להלן המספרים המדהימים מההתמודדות וההשלכות שלה:
* מדובר בהפסד הרביעי מששת המשחקים האחרונים של יונייטד בליגה.

* לשדים האדומים יש עכשיו רצף של 14 משחקי בית ללא שער נקי בכל המסגרות. בהיסטוריה של המועדון היה רק רצף אחד יותר ארוך מזה - 21 משחקי בית בכל המסגרות ב-1958-1959.

* אריק באיי הוא השחקן הראשון מיונייטד שכובש שער עצמי בדרבי בליגה.

* שימו לב לזה: ליונייטד היו במשחק היום יותר איומים למסגרת של עצמם מאשר למסגרת של היריבה. ריו פרדיננד הגיב על כך בטוויטר: "זה לא אמיתי".

* וגם נתון שקצת חוגג את הניצחון של סיטי - זה הניצחון השמיני שלה באולד טרפורד בפרמייר ליג, יותר מכל קבוצה אחרת בהיסטוריה.

אולה גונאר סולשיאר לא נשמע חושש למעמדו אחרי ההפסד: "אני לא חושב שאני על זמן שאול. יש לי תקשורת טובה עם אנשי המועדון כל הזמן, הכל תמיד בכנות וישירות. אני עובד פה, אני רוצה רק טוב ליונייטד, כל עוד אני כאן אני רוצה שנשתפר". ברונו פרננדש הוסיף: "הם הראו לנו היום שאנחנו לא באותה הרמה".

המנג'ר המנצח, פפ גוורדיולה, אמר בסיום: "הם מאוד מסוכנים, וזו הסיבה שהיינו חייבים להיות עם שליטה מלאה בכדור כל המשחק. אם אתה נותן להם להיכנס לעניינים באולד טרפורד, אז זה כמו מה שקורה באנפילד. הם בנויים ככה.