הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"שופט לא אמיץ": קלופ זעם בסיום ההפסד

מהתגובה הכועסת ועד הרצף האדיר שנשבר. ליברפול מתוסכלת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.11.21 - 21:38
"שופט לא אמיץ" (GETTY)
"שופט לא אמיץ" (GETTY)
תחילת כתבה

יורגן קלופ וליברפול נכנעו הערב (ראשון) 3:2 לווסטהאם, במה שהיווה את הפסד הליגה הראשון של המרסיסיידרס שירדו למקום הרביעי. לאחר המשחק, מה שהעסיק את המאמן הגרמניה היה השער המוקדם של הפטישים, שלטענתו לווה בעבירה על האדם בין הקורות, אליסון, זאת על אף החלטת ה-VAR לאשר את השער.

"מה אליסון כבר היה יכול לעשות? זה מסוג האירועים שצריך להגן על השוער", זעם על החלטת השיפוט. "הייתה שם עבירה ברורה, מה הוא היה יכול לעשות כשמישהו מזיז לו את היד?! אין בזה היגיון. כל בן אדם בעולם היה אומר שזה עבירה על השוער. השופט לא אחראי על זה פשוט בגלל שהוא לא אמיץ מספיק כדי לקחת החלטה. אני מאמין ששופט אחר ו-VAR אחר היו עושים החלטה אחרת. אנשים יגידו שאני מחפש תירוצים אבל אני רגוע. אנחנו צריכים החלטות נורמליות מהשופט והוא פשוט לא עשה את זה".

התסכול של המאמן נמשך ונשמע היטב גם כאשר דיבר על היריבה שיצאה עם ידה על העליונה: "אנחנו יודעים שאנחנו יכולים להיות טובים יותר ברגעים מסוג אלו, אבל צריך לדבר על זה שווסטהאם שיחקה שונה נגדנו. בדרך כלל הם לא רוצים לשבת מאחור, אבל היום זה בדיוק מה שהם עשו".

בנוסף, גם הבלם ההולנדי, וירג'יל ואן דייק, סיכם מצידו בסיום: "זאת מכה גדולה בשבילנו, אנחנו חייבים לאסוף את עצמינו ולהבטיח שאנחנו נהיה מוכנים להיות טובים יותר לאחר הפסקת הנבחרות".

בכל אופן, בעקבות ההפסד הרצף האדיר של ליברפול נקטע. עד הערב הרדס החזיקו ב-25 משחקים רצופים ללא הפסד בכל המסגרות כשבמהלכם השיגו 18 ניצחונות ועוד 7 תוצאות תיקו. זו הייתה הריצה הארוכה ביותר של ליברפול מאז שהצטרפו לליגה אי שם ב-1893. על כך הגיב קלופ: "זאת הייתה ריצה ארוכה ללא הפסד, אבל זו באמת הבעיה האחרונה שלי כעת".