הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: ג'רארד מעוניין לאמן את אסטון וילה

האנגלים צפויים לפנות לקבוצתו הנוכחית של המאמן האנגלי, גלאזגו ריינג'רס. סעיף השחרור: 2 מ' פאונד. חברו ג'ימי קראגר בטוח: "זאת תהיה הזדמנות טובה בשבילו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.11.21 - 19:30
יגיע לפרמיירליג? (Getty)
יגיע לפרמיירליג? (Getty)
תחילת כתבה

האם אנחנו צפויים לראות את סטיבן ג'רארד חוזר לפרמייר-ליג? על פי הדיווח הערב (שלישי) של "הטלגרף" הבריטי, ג'רארד מעוניין להיות המאמן הבא של אסטון וילה. הקבוצה מבירמינגהאם צפויה להגיש הצעה לקבוצתו הנוכחית של המאמן הצעיר, גלאזגו ריינג'רס. נכון לעכשיו, קשר ליברפול לשעבר חתום במועדון הסקוטי עד 2024, וסעיף השחרור שלו עומד על סכום 2 מיליון פאונד. 

האנגלי בן ה-41 הוא אחד ממאמני העתיד המסקרנים ביותר של הכדורגל הבריטי. אגדת ליברפול החל בקריירת אימון לפני כשלוש שנים, כשקיבל את התפקיד בקבוצת הפאר הסקוטית גלאזגו ריינג'רס. בעונה שעברה, הוביל את הכחולים לאליפות ראשונה בליגה הסקוטית אחרי עשור של שליטה מוחלטת של היריבה הגדולה, סלטיק.

ג'רארד ממשיך בעבודה הטובה שלו בקבוצה גם העונה ומוביל אותה לפסגה, אבל תקופה ארוכה ישנם דיבורים על מעבר שלו לבמה האמיתית - הפרמיירליג. המטרה של ג'רארד ברורה- לקבל את תפקיד מאמן ליברפול בתום עידן יורגן קלופ. נכון לעכשיו, ייתכן והתחנה הראשונה שלו באנגליה לא תהיה קבוצת נעוריו.

חברו הטוב ומי ששיחק לצידו לאורך כל הקריירה בליברפול, ג'ימי קראגר אמר: "אסטון וילה עשויה להיות אחת ההזדמנויות הכי טובות שהוא יקבל על מנת לעבור לפרמיירליג, אבל יש קושי גדול בלעזוב קבוצה במצב של גלאזגו ריינג'רס באמצע העונה. במצב אידיאלי, הוא היה רוצה להישאר שם עד סוף העונה ולעבור לאנגליה אחרי שזכה בשתי אליפויות. כולם מדברים על ליברפול, אבל זה יכול להיות רק עוד שנתיים או שלוש".