הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמית: סטיבן ג'רארד מונה למאמן אסטון וילה

האנגלי בן ה-41 שעזב את גלאזגו ריינג'רס, חוזר לראשונה לפרמיירליג בתור מאמן. בעוד חודש בדיוק, הוא באנפילד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.11.21 - 12:02
ייקח זמן להתרגל (האתר הרשמי של אסטון וילה)
ייקח זמן להתרגל (האתר הרשמי של אסטון וילה)

זהו, זה רשמי, חתום וסגור. סטיבן ג'רארד בן ה-41 חוזר לפרמיירליג, והפעם בתור מאמן. אחרי שלוש וחצי עונות מוצלחות בגלאזגו ריינג'רס, אגדת העבר של ליברפול מקבל את התפקיד המשמעותי הראשון שלו בליגה האנגלית. האלופה הסקוטית תקבל פיצוי של כ-3.5 מיליון יורו.

האנגלי בן ה-41 הוא אחד ממאמני העתיד המסקרנים ביותר של הכדורגל הבריטי. אגדת ליברפול החל בקריירת אימון לפני כשלוש שנים, כשקיבל את התפקיד בקבוצת הפאר הסקוטית גלאזגו ריינג'רס. בעונה שעברה, הוביל את הכחולים לאליפות ראשונה בליגה הסקוטית אחרי עשור של שליטה מוחלטת של היריבה הגדולה, סלטיק.

ג'רארד ממשיך בעבודה הטובה שלו בקבוצה גם העונה ומוביל אותה לפסגה, אבל תקופה ארוכה ישנם דיבורים על מעבר שלו לבמה האמיתית - הפרמיירליג. המטרה של ג'רארד ברורה - לקבל את תפקיד מאמן ליברפול בתום עידן יורגן קלופ. גם הוא יודע שעל מנת להגיע ליעד הזה בסוף, הוא יהיה חייב להצליח בברימינגהאם. בעוד חודש בדיוק, ב-11.12, הוא יגיע לאנפילד, לראשונה בתור יריב.

ג'רארד עצמו אמר: "אסטון וילה הוא מועדון עם היסטוריה עשירה בכדורגל האנגלי, ואני מתרגש בצורה בלתי רגילה להתמנות למאמן החדש. בשיחות שלי עם ההנהלה והבעלים הבנתי עד כמה שאפתני המועדון הזה ואני מצפה להתחיל לעבודה על מנת לעזור לכולם להגיע למטרות שהם הציבו. אני רוצה להודות לגלזגו ריינג'רס על ההזדמנות שניתנה לי לאמן מועדון כדורגל אייקוני כזה, ולהוביל אותו לאליפות ה-55 שלו. תמיד יהיה להם מקום בלב שלי"