הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: יונייטד מפעילה לחצים על זידאן

ע"פ ה'טיימס', הנהלת הקבוצה רוצה את הצרפתי במקום סולשיאר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.11.21 - 10:33
תחילת כתבה

פגרת הנבחרות נתנה למנצ'סטר יונייטד הזדמנות לקצת שקט ואולי ארגון שורות מחדש, כאשר השדים האדומים סובלים מפתיחת עונה רעה מאוד, ורחוקים כבר 9 נקודות מהפסגה. הסגל, בו הושקעו מאות מיליונים בקיץ האחרון, רחוק מלספק את הסחורה, וההפסדים הכואבים בבית לליברפול ומנצ'סטר סיטי בשבועות האחרונים, הוכיחו שוב שיונייטד רחוקה מאוד מהרמה שהיא שואפת עליה.

החיצים מופנים כמובן לעברו של המאמן אולה גונאר סולשיאר, שנראה ברגעים מסוימים כמי שאיבד את האחיזה שלו בנעשה בקבוצה. בניגוד לחלק מהתחזיות, הנורבגי עדיין נשאר בתפקיד למרות התוצאות הרעות, אבל על פי דיווח שמגיע מה'טיימס', בהחלט יכול להיות שמדובר בעניין זמני בלבד.

על פי הדיווח, בהנהלת יונייטד לא ויתרו על החלום הגדול שלהם - החתמת זינדין זידאן. הצרפתי בן ה-49 הוא השם הגדול ביותר שפנוי בשוק המאמנים. עם רזומה שכולל שלוש זכיות בליגת האלופות ושתי אליפויות כמאמן ריאל מדריד, זיזו נראה כמו האיש שיצליח להתמודד עם הלחץ באולד טראפורד. וזה עוד לפני מערכת היחסים המיוחדת שיש לו עם כריסטיאנו רונאלדו.

על פי הדיווח, זידאן כרגע לא משתכנע שיונייטד היא האפשרות הנכונה לו בשלב הזה של הקריירה, ונראה שהוא מעדיף לחכות לנבחרת צרפת, שצפויה להיפרד מדידייה דשאן אחרי המונדיאל בקטאר. למרות זאת, בהנהלת השדים האדומים מתכוונים להפעיל את כל "התותחים הכבדים", על מנת לשכנע את זיזו לקחת את התפקיד.