הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ג'רארד: "רוצה לנצח בכל משחק, גם באנפילד"

מאמנה החדש של אסטון וילה מודה: "אי אפשר יהיה לשלוט על הרעש לקראת המשחק נגד ליברפול, אבל זה לא חשוב לי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.11.21 - 19:01
ג'רארד מעביר אימון בכורה (Getty)
ג'רארד מעביר אימון בכורה (Getty)
תחילת כתבה

אחד המינויים הכי מרתקים בכדורגל האירופי מאז תחילת העונה, היה ללא ספק זה של סטיבן ג'רארד למאמן אסטון וילה בסוף השבוע הקודם. אגדת ליברפול ומי שאימן מאז 2018 את גלזגו ריינג'רס, לקח על עצמו אתגר גדול ויצטרך להוכיח שהוא יכול לאמן בליגה החזקה בעולם.

האנגלי בן ה-41 הוא אחד ממאמני העתיד המסקרנים ביותר של הכדורגל הבריטי. אגדת ליברפול החל בקריירת אימון לפני כשלוש שנים, כשקיבל את התפקיד בקבוצת הפאר הסקוטית גלאזגו ריינג'רס. בעונה שעברה, הוביל את הכחולים לאליפות ראשונה בליגה הסקוטית אחרי עשור של שליטה מוחלטת של היריבה הגדולה, סלטיק.

סטיבי ג'י, שהעביר היום (שני), את אימון הבכורה שלו בקבוצה, התראיין גם לאתר הרשמי של וילה ואמר בין היתר: "אני אוהב לקחת אתגרים וסיכונים. אני מכיר את המועדון הזה היטב מבחוץ, ועכשיו אני נרגש להיות חלק מתוכו. זה היה מעבר משוגע, מאוד מהיר. ברגע שהם התקשרו אלי רציתי שזה יקרה מהר מאוד. זאת הייתה הזדמנות גדולה מדי מכדי שאפספס אותה".

"אני לא חושב שאני או מישהו אחר יצליחו לשלוט ברעש שיהיה סביב המשחק הזה. עבורי זה לא חשוב, מה שחשוב זאת ההזדמנות להגיע לאנפילד ולנצח. זאת הגישה שנהיה חייבים לבוא איתה בכל משחק. זה המצב ואני רוצה לנצח בכל משחק, הפוקוס שלי הוא אך ורק על אסטון וילה. אני יכול להבטיח לצוות, לשחקנים ולקהל - כשאני חלק ממשהו, אני כל כולי בתוכו".