הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קווין דה בריינה חיובי לקורונה

כוכב מנצ'סטר סיטי יפספס את המשחק נגד פריז באלופות בנוסף לשני משחקי ליגה לאחר שאובחן כחיובי עם חזרתו מנבחרת בלגיה. גווארדיולה: "צריך עשרה ימים לפחות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.11.21 - 15:43

פגרת הנבחרות נגמרה, אבל הקבוצות השונות עדיין מתמודדות עם הפציעות והמשקעים השונים שנוצרו ממנה. אחת הנפגעות המרכזיות היא מנצ'סטר סיטי שאיבדה היום (שישי) את קווין דה בריינה, אחד מכוכבי הקבוצה, שאובחן כחיובי לקורונה. המאמן פפ גווארדיולה אישר זאת במסיבת העיתונאים והוסיף שדה בריינה צריך עשרה ימים.

דה בריינה, אחד השחקנים המזוהים עם מנצ'סטר סיטי, יחמיץ את משחקי הליגה נגד אברטון ונגד ווסטהאם בנוסף למשחק הקריטי נגד פריז סן ז'רמן באלופות. המשחק, שייערך במסגרת המחזור החמישי, הוא קרב ישיר על המקום הראשון בבית כאשר סיטי עם 9 נקודות ופ.ס.ז' עם 8. המנצחת בסבירות גבוהה תעלה מהמקום הראשון בבית.

מעבר לכך, גווארדיולה אמר שג'ק גריליש כנראה לא יהיה כשיר למשחק הקרוב נגד אברטון בעוד קיים סיכוי כי פיל פודן ישחק. סיטי במקום השני בליגה עם 23 נקודות, מרחק 3 מצ'לסי המוליכה, בעוד אברטון של רפא בניטז מגיעה למשחק מהמקום ה-11 עם 15 נקודות ליגה. התכולים מחפשים ניצחון רביעי בחמשת המשחקים האחרונים.