הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"זה חייב להיות הסוף": סולשיאר יפוטר?

מנג'ר יונייטד התנצל אחרי ה-4:1 לווטפורד וסולק ע"י הקהל. הנורבגי: "הדברים הולכים נגדנו. מאמין שאני יכול לשנות את המצב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.11.21 - 19:10

סוף הדרך? אולה גונאר סולשיאר ומנצ'סטר יונייטד הובכו הערב (שבת) עם 4:1 לווטפורד במה שעלול לסמן את סיום תקופתו של הנורבגי על הקווים באולד טראפורד.

"השדים האדומים", שירדו למקום השביעי בטבלה, עומדים על ניצחון ליגה בודד בשבעת משחקיהם האחרונים. כמו כן, סולשיאר וחניכיו ספגו לא פחות מ-15 שערים ב-5 משחקי הליגה האחרונים שלהם. עבור מועדון ששואף לאליפות ומחזיק בכמה מהשחקנים היקרים ביבשת, מדובר במאזן בלתי מתקבל על הדעת לכל הדעות.

אחרי התבוסה הכואבת, הגיע סולשיאר לכיוון האוהדים הזועמים ביציעים, שהגיבו בשריקות בוז לעברו של הנוברגי. באותה העת, ניסה ברונו פרננדש לשמור על מאמנו וביקר מההמון להפנות את כעסם כלפי השחקנים.

כך או כך, מדובר בתבוסה הקשה ביותר של יונייטד מול עולה חדשה מאז ה-5:1 למנצ'סטר סיטי ב-1989. בנוסף, המנג'ר הפך לאיש הראשון על הקווים של השדים האדומים שמפסיד פעמיים לווטפורד.

אולה גונאר סולשיאר דיבר בקול חנוק אחרי ההפסד: "אין הרבה מה לומר חוץ מכך שלא תפקדנו במחצית הראשונה בכלל. נתנו להם להגיע לרחבה בקלות. הם (ווטפורד) יצרו שישה מצבים מסוכנים. יש לי אמונה בעצמי תמיד. אני מאמין שאנחנו יכולים לשנות את המצב. אני מבין לליבם של האוהדים, אני מרגיש כמוהם. זה מביך להפסיד כמו שהפסדנו. אנחנו בתקופה רעה מאוד".

המנג'ר המשיך: "משחק מביך? כן, המחצית הראשונה היתה גרועה מאוד. צריך לייצר אצל השחקנים גישה אחרת בפתיחת המשחק, כי במחצית השנייה הם שיחקו היטב כשלא היה להם מה להפסיד. הם בני אדם, אני מופתע מאיך שנראינו כי כולם אנשים טובים, שחקנים גדולים ומקצוענים נהדרים, אבל הדברים הולכים נגדנו. קשה לשחק במצב המנטלי הזה".

שוערה של מנצ'סטר יוניייטד, דויד דה חאה, התבטא בצורה חריפה אחרי התוצאה הקשה: "מביך לראות את מנצ'סטר יונייטד משחקת בצורה כזאת. זה בלתי מתקבל על הדעת. קל להאשים את המאמן, אבל לפעמים אלה אנחנו השחקנים, אנחנו צריכים להיראות הרבה יותר טוב. מועדון כמו מנצ'סטר יונייטד חייב להילחם על תארים, ואם להיות כנים - אנחנו רחוקים מזה מאוד."

באופן צפוי, גם ברשתות התקשו לקבל את התבוסה של יונייטד: