הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רודרי הופתע מהפצצה ששלח: "יצא לי טיל"

הביצועים של הקשר וקנסלו משכו את תשומת הלב בניצחון סיטי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.11.21 - 18:45
שער אדיר שלו. רודרי (GETTY)
שער אדיר שלו. רודרי (GETTY)
תחילת כתבה

מנצ'סטר סיטי השיגה היום (ראשון) ניצחון 0:3 משכנע מול אברטון, שקירב אותה שלוש נקודות בלבד מצ'לסי בפסגה. במשחק עצמו קרו שלושה דברים שתפסו את מירב תשומת הלב בסיום: הבישול האדיר של ז'ואאו קנסלו לראחים סטרלינג בשער הראשון, החזרה של האחרון לכושר כיבוש והטיל האדיר ששלח רודרי לחיבור של ג'ורדן פיקפורד.

בשער המדובר של רודרי, הקשר הספרדי התחבר לכדור בצורה מושלמת מכ-20 מטרים אחרי הרחקה לא מוצלחת של הגנת אברטון, שלח פצצה לרשת והשאיר את שוער נבחרת אנגליה חסר אונים. אקס אתלטיקו מדריד סיפר בסיום: "כמובן שאני שמח מאוד בעקבות הגול, אני לא מרבה לכבוש. לרוב אין לי את ההזדמנות לבעוט כי אני נוהג למסור בדרך כלל, אבל באותו הרגע הרגשתי את זה, זה היה סוג של טיל. אני שמח מאוד שהגול היה כל כך יפה".

בהמשך, הקשר עצמו פירגן לסטרלינג, שכבש לראשונה בליגה מאז חודש אוגוסט: "לאחרונה הוא לא היה בכושר טוב אבל הוא הראה את האישיות המצוינת שלו היום. הוא היה שחקן כל כך חשוב לקבוצה בשנים האחרונות, אנחנו צריכים אותו". גם לפפ גווארדיולה היה מה להגיד על כובש השער הראשון: ""הוא היה צריך את זה והוא היה חשוב מאוד במחצית הראשונה. הוא כבש גול נהדר אחרי עוד בישול יוצא מהכלל של ז'ואאו (קנסלו).

הבישול של קנסלו לסטרלינג הדהים לא מעט אנשים - המגן הפורטוגלי שלח כדור עומק מרהיב על הפאלש לכיוונו של האנגלי, שסיים בנגיעה. הנה מיטב הציוצים ברשתות מהאסיסט האדיר>>