הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"גאה במה שעשיתי": סולשיאר נפרד מיונייטד

צפו בראיון האחרון של הנורבגי: "לא השגנו את התוצאות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.11.21 - 21:16
תחילת כתבה

לפעמים, צריך לדעת גם איך להיפרד: היום (ראשון) הודיעה רשמית מנצ'סטר יונייטד על פיטוריו של מאמן הקבוצה, אולה גונאר סולשיאר. אחרי שרשרת תוצאות רעות, שהגיעה לשיאה בתבוסה 4:1 אמש מול ווטפורד בפרמייר ליג, הנורבגי נכנע למחול השדים - ועזב את אולד טראפורד, בתום שלוש וחצי שנים. בצעד נדיר (וכזה שזכה ללא מעט שבחים) - החליטה יונייטד לקיים איתו ראיון פרידה מיוחד, במסגרת ערוץ הטלוויזיה של המועדון.

"אני רוצה לעזוב בדלת הראשית", הוא אמר במילותיו האחרונות כמאמן הקבוצה בה שיחק ופרח, "כולם יודעים שנתתי הכל למען המועדון הזה. אתם יודעים מה הוא אומר עבורי, ומה רציתי להשיג כאן. רציתי שנגיע גם לשלב הבא, כדי לנסות ולזכות בליגה ובתארים נוספים. אני רוצה להודות להנהלה ולבעלים, שנתנו לי את ההזדמנות. זה לא מגיע לכולם, ולי היתה את ההזדמנות. לכבוד היה לי לקבל את האמון, ולקחת את המועדון הזה קדימה. אני שמח וגאה במה שעשינו יחד, ובחברויות שהשגתי בזמן הזה כאן".

"היינו חיבור מוצלח, אבל לצערנו לא הצלחנו להשיג את התוצאות שרצינו, וזה הזמן עבורי לזוז הצידה. זו היתה חוויה אדירה, זו היתה הנאה עצומה מהרגע הראשון ועד האחרון, השחקנים הם בחורים אדירים, בני אדם אדירים. יש פוטנציאל בקבוצה הזאת, וכולנו צריכים לעמוד מאחוריה. אני אוהד ואני מאחל לשחקנים את כל הטוב שאפשר, יש פה שחקנים טובים מאוד, ואני בטוח שהם ירוצו מעכשיו".