הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פוצ'טינו שוחח עם יונייטד, גם ברוס בתמונה

מאמן פריז עוד לא ביקש לעזוב. נוויל: "יתפטר מחר אם צריך"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.11.21 - 17:57

יממה אחרי פיטוריו של אולה גונאר סולשיאר ממנצ'סטר יונייטד - והממלכה כמרקחה. לא מעט שמות נזרקו לאוויר מאז הנורבגי סיים רשמית את תפקידו, אך בינתיים יש כמה שמות שבולטים יותר מהשאר. בראשם, עומד מאוריסיו פוצ'טינו, מאמן פ.ס.ז', ששמו השתרבב לרשימה ועורר סערה בצרפת.

על פי הדיווחים האחרונים, פוצ'טינו רוצה להתפטר כבר עכשיו מאחר ואינו מרוצה מהחיים בפריז - כאשר דיווחים נוספים מספרים על חוסר שביעות רצונו מההתנהלות של ליאו מסי, ניימאר וקיליאן אמבפה. עוד נאמר שפוצ'טינו כבר נמצא בקשר עם הנהלת השדים האדומים, אך עדיין לא ביקש מפריז לעזוב. אם יעשה זאת, שמו של זינדין זידאן עלה כמועמד לתפוס את המושכות בעיר האורות.

"למרות שלעולם לא יגיד זאת, פוצ'טינו יעזוב מחר כדי לקבל חוזה לחמש שנים ביונייטד", אמר גארי נוויל, פרשן "סקיי ספורט". "בפ.ס.ז' אתה נמצא עונה אחת, חייב לזכות בליגת האלופות ואם לא אתה בחוץ. זה סוג של דגם. זה לא מתאים לפוצ'טינו".

בינתיים, ב"אתלטיק" מדווחים שסטיב ברוס, מאמן ניוקאסל עד לאחרונה ומגן העבר של יונייטד, מעוניין גם כן לקחת את התפקיד של סולשיאר. ואם לומר את האמת, בהתחשב בהודעה הרשמית של יונייטד בה נאמר שימונה מאמן זמני עד תום העונה, שמו של ברוס ריאלי יותר. "הוא מאמין שהוא יכול לעזור לייצב את חדר ההלבשה השבור", נכתב ב"דיילי מייל".

על פי "סקיי", דווקא אריק טאן האח נחשב לבחירה המועדפת ליורשו של סולשיאר. ועל פי הדיווחים האחרונים, מאמן אייאקס "מעוניין בתפקיד ב-100%". אלא שכמו לפוצ'טינו, גם לו נותרה עוד עונה בחוזה הנוכחי.