הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"שמח בפריז, אבל יש דברים שלא בשליטתי"

פוצ'טינו הגיב לשמועות. דיווח: זידאן מוכן לאמן את פ.ס.ז'

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.11.21 - 19:26

הפיטורים של אולה גונאר סולשיאר ממנצ'סטר יונייטד ביום ראשון האחרון, הכניסו את שוק המאמנים העולמי לסחרור. על פי הדיווחים האחרונים שמגיעים מאנגליה, התרחיש שבו מאוריסיו פוצ'טינו יעזוב את פריז סן ז'רמן ויחזור לאנגליה, בעוד זינדין זידאן יתפוס את מקומו, נראה אפשרי.

כזכור, זיזו היה המועמד העיקרי של הנהלת יונייטד לתפקיד, אך לאחר שלא היה מעוניין בו, בשדים האדומים ירצו לראות כעת את פוצ'טינו, אקס טוטנהאם שכבר קושר בעבר למועדון, ומעוניין מאוד לחזור לפרמיירליג. על פי הדיווחים,  פ.ס.ז' צפויה לדרוש פיצוי של עשרה מיליון ליש"ט עבור המאמן הארגנטינאי, ויונייטד אף הודיע לפוצ’טינו שהיא מוכנה לשלם כסף עבור שחרורו המיידי.

במקביל לכך, בטלגרף האנגלי מדווחים שזידאן, שכמו תמיד שומר את הקלפים בנוגע לעתידו המקצועי קרוב לחזה, פתוח לאפשרות לאמן את פריז סן ז'רמן אם פוצ'טינו אכן יעזוב, ובמועדון מודעים לאפשרות הזאת. יונייטד בכל מקרה, תעלה לפחות במשחק ליגת האלופות הקרוב שלה עם מייקל קאריק על הקווים כמאמן זמני, אך נראה שעוד צפויות לנו התפתחויות מעניינות בנושא.

בינתיים, פוצ'טינו התייחס למעבר האפשרי כשדיבר ל-"RMC" הצרפתי: "אני שמח בפריז, אבל יש דברים שקורים שהם לא בשליטתי. בכל מקרה, אם אתה שואל אותי אני מרוצה כאן".

גם אריק טן האח התייחס למעבר אפשרי לאולד טראפורד: "אני עסוק עם אייאקס ורוצה לזכות בתארים כאן בהולנד. אף אחד לא פנה אליי".