הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כך זידאן מונע את מעבר פוצ'טינו ליונייטד

הצרפתי מתרחק מפריז, שסירבה לשחרר את הארגנטיני. מהלך הענק ייפול?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.11.21 - 14:22
תחילת כתבה

זה כבר כמה ימים שפ.ס.ז' ומנצ'סטר יונייטד עובדות על מהלך שיכול לשנות את העונה בכדורגל העולמי, אבל ככל שחולופות השעות - כך הצעד מתרחק. על פי הדיווחים הבוקר (רביעי) ברחבי אירופה, לצרפתים יש שם אחד בלבד ברשימה - וכרגע, הם מתקשים לשכנע אותו להגיע.

מדובר בזינדין זידאן, שבלי כוונה תחילה בולם את מעברו של מאוריסיו פוצ'טינו לאולד-טראפורד. בדיווח, שפורסם ב"אס" הספרדי, נאמר שזידאן שקוע בפרוייקטים נוספים ומעדיף לחכות לפני שיחזור לקווים. מה גם שכידוע, הוא מעוניין להפוך למאמן נבחרת צרפת בפוסט עידן דידייה דשאן - ולכן חושב פעמיים לפני שלוקח כל ג'וב אחר. הקשר עם זידאן נוצר כבר לפני כחודשיים - ולמרות שפריז העלתה הילוך בימים האחרונים, האפשרות שיגיע לעיר האורות נראית רחוקה.

כל זאת, כאמור, סיבך את התכניות של יונייטד בנוגע לפוצ'טינו. הארגנטיני אהב את הרעיון לפיו יחזור לפרמייר-ליג ויש לו מערכת יחסים טובה עם אלכס פרגוסון, האיש החזק ביונייטד, אך הוא לא ידרוש עזיבה מיידית מפריז מאחר והוא אסיר תודה על ההזדמנות שניתנה לו. ועדיין, ביונייטד לא סוגרים את הדלת בפני פוצ'טינו וייתכן שהמעבר יושלם בקיץ.

בינתיים, יונייטד ממשיכה לחפש מחליף לאולה גונאר סולשיאר. על פי הדיווחים האחרונים, השדים יצרו קשר גם עם ארנסטו ואלוורדה, מאמן ברצלונה בעבר, כמו גם עם לוסיאן פאברה וראלף רנגניק.