הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ראנגניק יביא זהות חדשה ליונייטד"

באנגליה מצפים: "העבודה החשובה שלו תגיע בסיום העונה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.11.21 - 09:45
תחילת כתבה

יממה אחרי הדיווחים על הגעתו הצפויה של ראלף ראנגניק למנג'ר הזמני של מנצ'סטר יונייטד עד לסיום העונה, באנגליה ממשיכים לעסוק בסיפור הגדול של השבוע. "רנגניק יביא ליונייטד זהות חדשה", כתב בן ליטלטון מהגרדיאן.

במאמר טוען ליטלטון כי ראנגניק שהיה סוג של מנטור של יורגן קלופ ותומאס טוכל הוא מינוי ראוי לאולה גונאר סולשיאר ולאו דווקא כמנג'ר זמני. "יש לו רעיון ברור איך לשחק ומה הוא דורש מהקבוצה. לראשונה אחרי מספר שנים, יונייטד סוף סוף תוכל להגיד את זה גם על עצמה".

בכתבה צוינה עבודתו הכיברה של ראנגניק כמאמן הופנהיים אותה לקח מהליגה השלישית עד לאליפות החורף בגרמניה לפני 12 שנה. לאחר מכן עבד כמנהל מקצועי בלייפציג ובנה למעשה את הקבוצה הנוכחית שמושתתת על שחקנים צעירים ומערך סקאוטינג אדיר והפכה לחלק בלתי נפרד מהצמרת הגרמנית. "פילוסופית המשחק של ראלף כוללת לחץ אגרסיבי, ישיר, עליונות מספרית באיורי מפתח במגרש ויותר ספרינטים על מנת להשיג שוב את הכדור", כתב בגרדיאן.

"ראנגניק יודע שייקח זמן לשנות את הצורה של המועדון. הוא מבין שיונייטד חוותה מודל אחר והססני של קבוצת כדורגל. לכן הוא גם התעקש בהסכם שלאחר המינוי יהפוך ליועץ של שנתיים כדי למנוע מהמועדון לבצע את אותן הטעויות. על אף העובדה שהוא מתחיל כמנג'ר, העבודה החשובה שלו כנראה תגיע כשהעונה הזאת תסתיים".