הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"רלף רנגניק לא היה מצרף את כריסטיאנו רונאלדו ליונייטד"

הסלידה מקעקועים והקשר ל-CR7: באנגליה ניתחו את השינוי שיעשה הגרמני

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.11.21 - 12:21

מצבה של מנצ'סטר יונייטד בליגה האנגלית היה יכול להיות טוב יותר, ומי שינסה להוביל אותה לאיזור אליו התרגלה בימים של סר אלכס פרגוסון הוא ראלף רנגניק. בינתיים, השדים האדומים יתארחו אצל צ'לסי במה שעשוי להיות משחקו האחרון של מייקל קאריק על הקווים וכזה שהמטרה שלהם תהיה בו בעיקר לא להתבזות פעם נוספת. בינתיים, באנגליה מתייחסים בעיקר לשינויים שיביא איתו המאמן החדש ובמוקד כמובן הקשר לכריסטיאנו רונאלדו.

"כשנשאל בעבר אם היה מוכן להחתים את ליאו מסי או כריסטיאנו רונאלדו, טען רנגניק: 'חד משמעית לא. יש לנו מכסת שכר והם בכל מקרה מבוגרים מדי'. כנראה שאז הוא לא דמיין שיום יבוא והוא באמת יתבקש לאמן את CR7", הוזכר בטור ב"דיילי מייל" בו נטען בנוסף: "תמיד נראה לא סביר שמישהו שעובר בין קבוצות כמו רנגניק יגיע למועדון מבוסס עם סופרסטארים ושהמאמנים שמגיעים אליו הם בדרך כלל יותר שמרניים. לרנגניק יש חזון כדורגל מיוחד, אבל המינוי שלו ליונייטד הוא על משקל של לזרוק רימון לחדר כדי לראות איזה נזק הוא יעשה".

"כנראה שג'יידון סאנצ'ו, ארון ואן ביסאקה, מרכוס רשפורד, מייסון גרינווד ודיוגו דאלוט לא יבינו מה פגע בהם, אבל הם יהפכו לשחקנים טובים יותר תחתיו ויעריכו זאת", נכתב. "ומה עם רונאלדו? רנגניק מקדש את משחק הלחץ ויונייטד היא לא קבוצה שלוחצת מה שיכול להפוך לאסון. כשעבד בלייפציג, להחתים שחקן כמו רונאלדו לקבוצה כזו היה רעיון מטופש מבחינתו".

בטור ב"דיילי מייל" הוזכרה גם הסלידה של רנגניק משחקנים מקועקעים. "אנחנו מחפשים שחקנים שעובדים בשביל הקבוצה, אנחנו לא צריכים כאלה שמצביעים על השם שלהם בחולצה וחוגגים לבד מול הקהל אחרי שהם כובשים", סיפר בעבר והוסיף: "כמובן שאין קשר ישיר לקעקועים, אבל זה מעיד על שחקנים שמנסים לעשות הכל כדי למשוך תשומת לב. אני לא מבקש משחקנים להראות לי את הגוף שלהם. כמובן שיש לכמה מהם קעקועים, אבל לפחות חלקם לא מתקעקעים במקומות שכולם יכולים לראות".