הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בחירת המאמן והחוזים: הסמכויות של ראנגניק

ההמשך כיועץ, הרכש ובעיית הוויזה. יונייטד מחכה לגרמני

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.11.21 - 13:51
יונייטד מחכה (GETTY)
יונייטד מחכה (GETTY)
תחילת כתבה

זהו זה, מנצ'סטר יונייטד מצאה את האדם הבא שלה על הקווים, ראלף ראנגניק חתם היום (שני) על החוזה במדי הקבוצה, וכעת ינסה להוביל את השדים האדומים לעבר המשך עונה חיובי יותר ממה שידעה עד כה. בכל אופן, כעת באנגליה מנסים לשים את האצבע לגבי המשך הדרך של השדים ולהבין את פשר החוזה, עליו הגרמני חתם.

"לאחר שיסיים את חצי העונה הקרובה ויעבור לתפקיד היועץ לראנגניק תהיה השפעה על מינוי המאמן ועל הארכות החוזים", כתב פבריציו רומנו, זאת לאחר שבימים האחרונים דווח שהמאמן דווקא יעדיף להחזיק במשרת המנג'ר עד 2024.

בכל אופן, לאחר שנקבע כי חוזהו בתור מנג'ר יסתיים בסוף העונה הנוכחית, עוד נותר לחכות ולראות איך בדיוק תראה תקופתו של כיועץ, ועד כמה יהיה דומיננטי, כמו גם איזה עוד סמכויות יהיו לו בנוסף לאלו המדווחות. בכל מקרה באנגליה כבר מתחילים להצביע על המטרות אותן הוא סימן, וכעת טענו כי חניכו לשעבר בלייפציג, אמאדו היידארה, עשוי להגיע ולהתאחד עימו.

קשר נבחרת מאלי בן ה-23 שיחק במהלך השנתיים האחרונות 60 משחקים במדי הקבוצה הגרמנית, בהם כבש 9 שערים ובישל שלושה נוספים. אגב, היידארה חגג גם שער אחד בקריירה בליגת האלופות, נגד לא אחרת מאשר מנצ'סטר יונייטד.

בינתיים, גם אריק באיי התייחס לשינוי המגיע. "אכן אמרו לנו בחדר ההלבשה על ההגעה של המנג'ר החדש", אמר, כשהבכורה הצפויה של מאמנו החדש צפויה להיות ביום חמישי הקרוב בליגה נגד ארסנל. עם זאת, מוקדם יותר הבוקר דווח ב"את'לטיק" שתהליכי הוויזה עוד נמצאים בעיצומם, ולא ברור כמה זמן יקח עד להשלמת התהליך, כשיש עוד סיכוי שמי שידריך את הקבוצה במשחקה הקרוב עדיין יהיה מייקל קאריק. בכל מקרה, אם לא בחמישי הקרוב, משחקו הראשון של הגרמני יהיה ביום ראשון נגד קריסטל פאלאס.