הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בלם ארסנל נאבק בשודד שתקף אותו עם אלה

צפו: גבריאל תועד הודף ניסיון שוד של מכונית המרצדס שלו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.12.21 - 14:06
תחילת כתבה

יממה לפני שארסנל תתארח באולד טראפורד אצל מנצ'סטר יונייטד, פורסם באנגליה שהבלם הברזילאי שלה גבריאל ניצל מניסיון שוד. בצילומי מצלמת אבטחה שהגיעו ל"דיילי מייל", גבריאל נראה מתעמת עם שני חשודים, שניסו לגנוב את שעון היוקרה ואת מכונית המרצדס שלו.

אחד התוקפים, שבהמשך זוהה כפושע העונה לשם אבדרהאם מוזה, שקיבל בחודש שעבר עונש מאסר לחמש שנים, אף ניסה להכות את בלם התותחנים במחבט בייסבול. גבריאל בתגובה היכה אותו בפנים, תפס את כובעו ונאבק איתו לפני שהתוקף ברח.

"לא נגרמו שום פציעות, אבל כן הלם רב", אמר התובע מרטין לואיס בבית המשפט, והשופטת אמרה למוזה: "אומנם לא כיוונת באופן מיוחד לקורבן בשל היותו כדורגלן מוכר, הייתה הבנה שמדובר באדם עשיר שמשתלם לשדוד. למרבה המזל, הודות לפעולות אמיצות של שני הנתקפים, לא נגרם נזק נוסף".

זו עונתו השנייה של גבריאל בלונדון, לאחר שנרכש אשתקד מליל תמורת 27 מיליון ליש"ט. עד כה רשם 42 הופעות במדים האדומים, והיה חלק מההגנה שספגה שמונה שערים בלבד בעשרת המשחקים האחרונים.

גבריאל הוא לא שחקן ארסנל הראשון שמותקף בלונדון, כאשר לפני שנתיים, מסוט אוזיל וסיאד קולשינאץ כמעט נשדדו באיומי סכין. אלא שכמו גבריאל, גם המגן הבוסני החסון השיב מאבק והבריח את התוקפים, שבהם נידונו לעונש מאסר.