הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"רנגניק רוצה את טימו ורנר ביונייטד"

דיווח: המאמן הזמני, שיערוך בכורה בשבת, מעוניין בחלוץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.12.21 - 17:29
תחילת כתבה

מנצ'סטר יונייטד מתכונן לעידן ראלף רנגניק, עידן שצפוי להיות קצר בהתחשב בכך שהגרמני מונה למאמן זמני עד לסיום העונה. מחר (חמישי) מייקל קאריק, המאמן הזמני הזמני, יעמוד על הקווים במשחק הענק נגד ארסנל. קאריק חשף במסיבת העיתונאים שקדמה למשחק כי הוא עדיין לא דיבר עם המאמן הקבוע.

"אין לי שום עדכון בקשר לרנגניק", אמר קאריק. "הוא עדיין מחכה לאישור העבודה ואני בעמדה שבה הייתי נגד ויאריאל וצ'לסי. לא היה לנו זמן בהתחשב בתהליך של אישור העבודה ולמחויבות היומיומית עם הקבוצה, אבל אנחנו מקווים להמשיך בתהליך שעבד בשני המשחקים האחרונים. הרבה קרה בשבוע האחרון, נהנתי מהתפקיד על הקווים". רנגניק צפוי לערוך את הבכורה במשחק העוקב, נגד קריסטל פאלאס.

רנגניק ישמש כיועץ מקצועי ליונייטד לאחר סיום העונה ומעוניין בהחתמת חלוץ צ'לסי, טימו ורנר. ורנר שיחק תחת רנגניק בלייפציג ונחשב למקורב גם אליו וגם לתומאס טוכל, כך שמעבר כזה יכול להיות אפשר. ורנר מתקשה להשפיע לטובה אצל הבלוז מאז המעבר המתוקשר והבקיע שבעה שערי ליגה מאז עבר בקיץ 2020.

מנגד, בארסנל, בוקאיו סאקה בספק למשחק נגד השדים האדומים. מאמן ארסנל מייקל ארטטה אמר שהוא מקווה ששחקן הכנף יוכל לשחק, אבל שעדיין אין ודאות בקשר לכך. ארטטה התייחס גם למדיניות הרכש ואמר לאוהדי התותחנים לא לצפות להעברות גדולות.