הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רונאלדו ציין 800 שערים: "אין זמן לחגוג"

היסטוריה לכוכב. קאריק עזב יונייטד: "הבטחתי למשפחה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.12.21 - 01:45
(Getty)
(Getty)
תחילת כתבה

רגע לפני שעידן ראלף ראנגניק מתחיל במנצ'סטר יונייטד, היא נפרדה ממייקל קאריק עם 2:3 על ארסנל באולד טראפורד, וקטעה רצף של שלושה משחקים ללא ניצחון.

אחרי האכזבה שחווה השבוע, כשהגיע רק למקום השישי בכדור הזהב, כריסטיאנו רונאלדו, עשה היסטוריה. הפורטוגלי שאוהב לפגוש את התותחנים עוד מהקדנציה הקודמת ביונייטד, הוביל את המהפך עם צמד חשוב והפך לראשון בהיסטוריה שמגיע ל-800 שערים בקריירה (על אף שיהיו שיאמרו 801). זה היה השער ה-129 שלו ביונייטד, זאת לצד 450 בריאל מדריד, 101 ביובנטוס, 5 בספורטינג ליסבון ו-115 בנבחרת פורטוגל.

עם זאת, הדגיש ברשתות החברתיות: "הראש שלנו כבר במשחק הבא, אין זמן לחגוג! הניצחון היום היה חשוב מאוד כדי לחזור למסלול, אבל יש עוד דרך ארוכה עד שנגיע ליעד... ברכות לכל חבריי לקבוצה, הפגנתם רוח נהדרת! ותודה מיוחדת לאוהדים שלנו, לא היינו יכולים לעשות את זה בלעדיכם".

בסיום, קאריק ששיחק שנים רבות במועדון, שימש כמאמן זמני והיה חלק מהצוות המקצועי בשנים האחרונות, הודיע שהוא עוזב את המועדון: "הבטחתי למשפחה שלי שאחרי שהשקעתי כל כך הרבה זמן בקריירת המשחק, אני אפרוש, אבל זה מעולם לא קרה. הלכתי ישר לאימון וזה דרש ממנו אפילו יותר זמן".

"הרגשתי שזה התזמון הנכון", המשיך קשר העבר. "זאת לא הייתה החלטה קלה. אני מרוצה מאוד ומצפה למה שיבוא. אמרתי את זה לצוות המאמנים כבר בארוחת הצהריים ולשחקנים ישר אחרי המשחק. אני לא הייתי הסיפור היום".

ברונו פרננדש, שכבש בהופעתו ה-100, אמר על קאריק: "כעסתי עליו מאוד נגד ויאריאל, אבל אלה חיי המאמן. אני צופה לו עתיד גדול כמאמן, הוא יודע לדבר לשחקנים. אם יקבל הזדמנות, הוא יכול להיות מאמן על".

על הבא בתפקיד, אמר הפורטוגלי: "כולם מצפים לעבוד איתו. כשמאמן חדש מגיע, יש גם הזדמנויות חדשות. לכולם יש הזדמנות לשחק, וכולם צריכים לעבוד קשה כדי לקבל סיכוי לפתוח בהרכב".