הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קונטה: "אי אפשר לבקש 90 דקות מהמחלימים"

מאמן טוטנהאם לפני ליברפול: נתחשב במצב הבריאותי של כולם כשנקבע את ההרכב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.12.21 - 20:07
אנטוניו קונטה. ההרכב לא מושפע רק משיקולים טקטיים (Getty)
אנטוניו קונטה. ההרכב לא מושפע רק משיקולים טקטיים (Getty)

הליגה האנגלית מנסה להמשיך בשל מגפת הקורונה ומחר (ראשון) טוטנהאם תפגוש את ליברפול למשחק ענק שנמצא בספק, בהתחשב בהתפרצויות הקורונה שדחו משחקים בטוטנהאם ולכך ששלושה שחקני ליברפול (פאביניו, וירג'יל ואן דייק וקרטיס ג'ונס) היו מאומתים לנגיף.

לפני המשחק אנטוניו קונטה היה אופטימי, אך הזהיר: "כשהשחקנים חוזרים מקורונה צריך להזהר. אי אפשר לתת למחלימים אותו עומס, אם רוצים הכל מסתכנים בפציעות. צריך להתחשב בזה שהם החלימו. אפשר למשל לפתוח עם שחקן ולהחליף אותו במחלים אחרי 60 או 70 דקות, אי אפשר לבקש מהם לפתוח". לוקאס מורה ואמרסון עלולים לפספס את ההתמודדות, כאשר סרג'יו רגיליון צפוי לשחק.

מנצ'סטר סיטי מתכוננת למשחק נגד ניוקאסל עם פפ גווארדיולה, שיצא שלילי בבדיקת הקורונה השנייה ויעמוד על הקווים, אבל בלי קייל ווקר, שלא יהיה באימון המסכם. הקבוצה מתכננת לצאת למחנה אימונים באבו-דאבי, במזג אוויר חם יותר, במהלך החורף הקרוב (בצל השפעת הקורונה על הליגה האנגלית).

צ'לסי, במקביל, תנסה להפוך את המומנטום השלילי נגד וולבס. המשחק עלול להיות בספק לאחר ששני שחקנים נוספים של הקבוצה, שזהותם עוד לא ידועה, מאומתים לקורונה. לא ברור מה מצבם של השחקנים האחרים וייתכן כי בדומה למשחקים רבים אחרים מהמחזור האחרון גם הוא ידחה.