הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קלופ הבהיר: ליברפול לא תחתים לא מחוסנים

המנג'ר הגרמני לפני טוטנהאם: "שחקן כזה מהווה סיכון לכולנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.12.21 - 09:45

גל הקורונה האחרון משפיע כמובן גם על הכדורגל האנגלי, וגרם לדחייתם של שישה משחקים רק במחזור הנוכחי. בינתיים, משחק שלפחות כרגע צפוי להיות משוחק הוא בין טוטנהאם לליברפול (18:30). במקביל, הקבוצות כבר חושבות על חלון ההעברות של ינואר, ומנג'ר המייטירדס, יורגן קלופ, הבהיר כי קבוצתו לא תחתים שחקנים שאינם מחוסנים.

המנג'ר הגרמני, שאיבד את אמו לנגיף, הביע לא פעם תמיכה בחיסונים וקרא לציבור ללכת להתחסן: "אני חושב שזה ישפיע בוודאות על מי שהמועדון יחתים. אם שחקן לא מחוסן כלל, הוא מהווה סיכון קבוע לכולנו. הוא לא רוצה להיות סיכון, זה לא שהוא חושב 'לא אכפת לי מאחרים', אבל הוא כן".

ולא רק מבחינה בריאותית חושש קלופ, אלא גם מהפן הארגוני: "זה יהיה מאוד מבולגן, צריך להיערך לתרחישים שונים. הוא יצטרך חדר הלבשה משלו, חדר אוכל משלו, אוטובוס משלו, רכב משלו... אם רוצים להיצמד לפרוטוקולים, זה יהיה קשה בצורה יוצאת דופן. אם נצא למשחק במדינה אחרת הוא יצטרך להיכנס לבידוד ודברים כאלה. נצטרך לעשות דברים כמו לבנות בניינים ללא מחוסנים וזה לא יקרה, נקווה שלא נידרש לזה בעתיד".

בחודש הבא, ליברפול תפגוש שרוסברי מהליגה השלישית במסגרת הגביע, והמנג'ר חושש גם מכך: "נהיה בחדרי הלבשה קטנים, כמו שהיה בשנה שעברה, לא חושבים על זה עד הסוף. הפעם נשחק בבית אז זה בסדר, אבל יש קבוצות שלא. צריכים לחשוב על דברים אחרים לצד הכדורגל. צריכים לחשוב על הבעיה הכללית, לא רק אם עוצרים את הליגה או לא. יש דברים בין לבין שצריך לפתור".