הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

איפה ואיפה: סערת השיפוט בטוטנהאם-ליברפול

קיין התחמק מאדום, רוברטסון נענש. קלופ רתח: "מה הבעיה של השופט איתי?"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.12.21 - 10:14
הכניסה של קיין ברוברטסון. איפה ואיפה
הכניסה של קיין ברוברטסון. איפה ואיפה

אחרי שישה ניצחונות ליגה רצופים, הרכבת של ליברפול נעצרה אמש (ראשון) בלונדון. זאת לאחר ה-2:2 התוסס בינה לבין טוטנהאם, באחד המשחקים היותר טובים וקצביים שנראו העונה בפרמיירליג. הארי קיין העניק לתרנגולים יתרון, לפני שדיוגו ז'וטה ואנדי רוברטסון קבעו מהפך. יונג מין סון קבע מהפך, ורוברטסון ראה אדום אחרי עבירה פראית. בשורה התחתונה: ליברפול מפגרת 3 נקודות אחרי מנצ'סטר סיטי המוליכה.

לרוע המזל, סיפור המשחק היה דווקא קשור לשיפוט. עבירה גסה של הארי קיין על אנדי רוברטסון "זיכתה" אותו בצהוב בלבד בעוד שמאוחר יותר כניסה מכוערת של מגן ליברפול באמרסון הובילה להרחקתו. "הארי קיין היה צריך לקבל כרטיס אדום. העבירה שלו לא היתה ממש חכמה. אם הרגל של רוברטסון היתה על הקרקע, הוא היה שובר את הרגל", הלין יורגן קלופ. "אם רוברטסון הורחק אחרי התערבות ה-VAR, למה השופט לא הלך לבדוק את האירוע של קיין? בנוסף, אני חושב שהיינו צריכים לקבל פנדל על ההכשלה של דיוגו ז'וטה".

יורגן קלופ סיכם: "ראיתי לחימה אדירה מהשחקנים שלי. היינו טובים במחצית הראשונה, פחות במחצית השניה. הרגשנו את העומס של המשחקים האחרונים והיריבה נראתה הרבה יותר טרית רגליים. כבשנו את השער השני ושמחתי מאוד, אבל פחות לאחר שספגנו".

קלופ, שראה צהוב במהלך המחצית הראשונה, טען: "אני לא מבין מה הבעיה של טירני איתי? הבעיה הכי גדולה של השיפוט הוא חוסר העקביות בשריקות. יש שאלות מסוימות שאתם צריכים להפנות לטירני ולא אליי".

גם רוברטסון עצמו הגיב בהמשך ברשת: "לימדו אותי לקחת אחריות כשאני עושה משהו לא נכון, ואני חייב להודות שהגלישה שלי הייתה רעה ולא תוזמנה נכון. הטעות הזו נתנה את האפשרות להחליט מה שהוחלט. כנראה שעדיף שלא אדבר על דברים אחרים במשחק מלבד להגיד שאני גאה בקבוצה. החברים שלי הראו רמה מדהיה בהתחשב בנסיבות".

מהעבר השני, הארי קיין ששבר בצורת של חודשיים עם שער אמר: "בסיכום המשחק, היו לנו מצבים טובים יותר אז אני קצת מאוכזב שלא ניצחנו. זה היה משחק קשוח". על העבירה הגסה שביצע: "הופעתי למען האמת שקיבלתי צהוב. זה היה תיקול חזק, כמו שיש במשחקים מהסוג הזה. לא חששתי שהורחק כמובן".