הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יעזוב? ארסנל תשקול הצעות על אובמיאנג

החלוץ הגבוני, שלא שיחק מזה כחודש, בדרך החוצה כבר בינואר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.01.22 - 21:02

כבר חודש שפייר אמריק אובאמיאנג לא דרך על הדשא במדי ארסנל, וכעת מתברר שהחלוץ הגבוני בדרך החוצה מהמועדון, אולי כבר במהלך חלון ההעברות הנוכחי. לפי דיווח באנגליה, הקבוצה הלונדונית לא שוללת עזיבה של השחקן כבר בינואר והיא תשקול כל הצעה שתגיע.

כזכור, לפני כחודש, אובאמיאנג נופה מסגל הקבוצה לפני המשחק מול ווסטהאם ונקלח ממנו סרט הקפטן בעקבות הפרת משמעת שביצע. מאז, ארסנל ניצחה בחמשת מתוך ששת המשחקים האחרונים שלה ונראה שהבינו כי הם מסוגלים להסתדר בלי הכוכב הגבוני, שמציג בשנתיים האחרונות ירידה ביכולת, עם 10 שערי פרמייר ליג בעונה שעברה וארבעה בלבד עד כה העונה.

בימים אלו החלוץ הצטרף לסגל נבחרת גבון לקראת אליפות אפריקה לאומות שתפתח בעוד חמישה ימים, מה שאומר שהוא גם ככה לא אמור לשחק בשבועות הקרובים במדי התותחנים. אובאמיאנג הוא המשתכר הגבוה ביותר בסגל של ארסנל, כאשר הוא מקבל 350,000 פאונד לשבוע, ובחוזה שלו נותרו עוד 18 חודשים.

בינתיים, מלבד התעניינות של יובנטוס, שנראה שלא תלך על החלוץ בסופו של דבר, לא דווח על עוד הצעות קונקרטיות. לארסנל יש כסף על מנת לצרף חלוץ כבר החודש, כששני החלוצים האחרים בסגל מלבד אובה, אלכסנדר לאקאזט ואדי אנקטיאה, מסיימים חוזה בסיום העונה. עד כה הם הגישו הצעה על מלך השערים של הליגה האיטלקית, דושאן ולאחוביץ' בן ה-21 של פיורנטינה, אך לפי הדיווחים באיטליה, הוא לא מעוניין להצטרף לקבוצה.