הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מדובר בקבוצה רעילה": סקולס נגד יונייטד

מבקר את רנגניק, מודאג מהמצב ומסמן מועמדים לאימון. הסמל יורה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.01.22 - 15:11

העונה מתקדמת, השבועות חולפים, זמנים משתנים, אבל דבר אחד נשאר קבוע - האכזבה הגדולה בסביבות מנצ'סטר יונייטד שנמצאת בעיצומה של עוד עונה רעה, זאת למרות התקוות הגדולות שהיו לפני פחות מחצי שנה עם חזרתו של כריסטיאנו רונאלדו. כעת, הסמל שכבר ביקר העונה את הקבוצה הנוכחית, פול סקולס, עושה זאת שוב ובצורה חריפה למדי.

"מדובר בקבוצה רעילה, ככה לפחות זה מרגיש", אמר שחקן העבר, "זה נראה כאילו אנשים רוצים רק לצאת משם, במקום להישאר. הקבוצה הזו הפכה לבלאגן גדול. מהשחקנים, דרך הצוות ועד המנג'ר עצמו. מדובר במועדון הגדול ביותר, ואמורים להיות לו את הטובים ביותר בכל התפקידים. כמובן שהמשבצת החשובה ביותר היא עמדת המנג'ר".

"הם הלכו על מנג'ר שמעולם לא השיג הצלחה משמעותית כמאמן והוא הגיע כשמצפים ממנו לנהל את המועדון הגדול ביותר בעולם", המשיך לבקר, "זה משהו שאני פשוט לא מצליח להבין. מגיע ליונייטד את הטוב ביותר וזה לא המצב כאן, זה הזוי".

אז למי סקולס מציע להעניק את המפתחות? הוא התייחס גם לזה: "זה חייב להיות אחד מחמשת המנג'רים הטובים בעולם. אמנם אין סיכוי להביא תומאס טוכל, יורגן קלופ או את פפ גווארדיולה, אבל מה לגבי אנטוניו קונטה? התזמון נראה אידיאלי בשבילי. הוא הצליח עם טוטנהאם כשהיה לו סגל שלא מתקרב אפילו למה שיש ביונייטד. פספסו אותו, אבל אני מאמןי שעוד אפשר להשיג אותו, הוא יוכל לעשות כאן משהו מיוחד. חוץ ממנו יש גם את מאוריסיו פוצ'טינו, יונייטד יכולים וצריכים ללכת עליו".