הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רונאלדו: "לא רוצה להיות פה בשביל מקום 6"

הפורטוגלי של יונייטד בראיון: "החודשים האחרונים לא היו קלים לאף אחד". וגם: העבודה של ראנגניק והפרידה מסולשיאר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.01.22 - 06:43
עונה מאכזבת (Getty)
עונה מאכזבת (Getty)

לא כך דמיין כריסטיאנו רונאלדו את הקאמבק שלו למנצ'סטר יונייטד. השדים האדומים שבנו סגל מבטיח בקיץ, איבדו סיכוי לאליפות בשלב מוקדם של העונה, ואחרי 19 מחזורים, הם במקום ה-7 בלבד, עם שמונה ניצחונות ו-7 הפסדים. כל זאת לצד כמה תבוסות קשות ופרידה מהמאמן שהחל איתם את העונה, אולה גונאר סולשיאר.

בצל דיווחים חוזרים ונשנים על בעיות מול המאמן החדש ראלף ראנגניק וצרות בחדר ההלבשה,כריסטיאנו רונאלדו התראיין באנגליה ואמר: "אנחנו יכולים לשנות דברים עכשיו. אני יודע מה הדרך אבל אני לא הולך לדבר על זה כאן. אני לא חושב שזה ראוי. אני רק יכול להגיד שאנחנו יכולים להיות טובים יותר, כולנו. מנצ'סטר יונייטד חשובה להרבה אנשים".

"אני לא רוצה להיות פה בשביל המקום השישי או השביעי, אפילו לא החמישי. אני פה כדי לנצח, כדי להתחרות. אנחנו מנסים, אבל אנחנו עדיין לא ברמה הכי טובה שלנו. יש לנו דרך ארוכה להשתפר. אני מאמין שאם נשנה את דרך המחשבה שלנו, נשיג דברים גדולים".

"חזרתי ליונייטד כי זה מועדון שאני אוהב, לא בגלל כסף. זאת שנה חדשה, אני מנסה לשנות הרבה דברים כדי לעזור לקבוצה. זאת המטרה של כל מי שנמצא פה. בלתי אפשרי שנתחיל לנצח בלי לשנות את המנטליות שלנו, זאת הנקודה העיקרית".

על ראנגניק: "הוא שינה הרבה דברים מאז שהוא הגיע, אבל הוא צריך זמן כדי להטמיע את הרעיונות שלו. אני מאמין שהוא הולך לעשות עבודה טובה. החודשים האחרונים לא היו קלים לאף אחד פה. זה היה עצוב להיפרד מאולה. שיחקנו יחד בעבר והוא בן אדם מצוין. כולם היו עצובים כשהוא עזב".