הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עוד אכזבה: רק 1:1 לצ'לסי אצל ברייטון

זייש הבקיע ראשון, וובסטר נגח את השוויון. טוכל רחוק 12 נקודות מהפסגה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.01.22 - 23:48
(GETTY)
(GETTY)

לפי פתיחת העונה שלה, היה נראה שצ'לסי תהיה חזק במאבק האליפות עד הסוף, אבל נכון לאמצע חודש ינואר הסיכוי שלה לקטוף את התואר היוקרתי ביותר של לכדורגל האנגלי להציע קטן מאוד. הבלוז איכזבו פעם נוספת איבדו יתרון 0:1 וסיימו ב-1:1 עם ברייטון הנחושה וכעת הם נמצאים במרחק של 12 נקודות מהפסגה ועם משחק עודף לעומת מנצ'סטר סיטי.

צ'לסי סובלת מחיסורים רבים בהגנה, אבל החלק הקדמי שלה נמצא שם במלוא הדרו ולא ממש מספק את הסחורה. רומולו לוקאקו לא היווה איום על הגנת ברייטון, מייסון מאונט לא היה ממש חד ואנגולו קאנטה היחיד שעוד רץ וניסה להציל את הבלוז. בדקה ה-28 הוא אף סיפק בישול נאה לבעיטה של חאקים זייש מרחוק שחדרה פנימה תודות להשתטחות רעה של רוברט סאנצ'ס.

במהלך כל העונה, ברייטון הראתה שהיא קבוצה שאי אפשר להספיד וחזרה כמה פעמים מפיגור, כולל מ-2:0 ל-2:2 מול ליברפול. גם הפעם השחפים הראו הרבה אופי ואיזנו תודות לנקודת החוזקה שלהם: מצבים נייחים. אלכסיס מאקאליסטר הרים קרן משמאל ואדם וובסטר התפנה נהדר ברחבה ונגח מקרוב פנימה.

וכעת לצ'לסי מחכה עוד מפגש לא פשוט בכלל מול טוטנהאם והאקס אנטוניו קונטה בעוד חמישה ימים ואיבוד נקודות נוסף עלול לסבך אותם גם במאבק על המקום השני. לאחר מכן, תומאס טוכל ושחקניו יזכו למנוחה מהליגה עם משחק בגביע האנגלי ובגביע העולם למועדונים.