הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עורר סערה: רשפורד הצטלם עם ראפר אנטישמי

חלוץ יונייטד הסתבך והבהיר: "מגנה כל התבטאות נגד הקהילה היהודית, מבין למה זה התפרש בצורה לא טובה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.01.22 - 18:12
התמונה שעוררה סערה
התמונה שעוררה סערה

מרקוס רשפורד הפך בשנים האחרונות לאחד הכדורגלנים הבודדים כנראה בעולם, שהם קונצנזוס של ממש. האנגלי הצעיר הפך בזכות פעילותו החברתית והמלחמה שלו למען ילדים רעבים, לאחד הכדורגלנים האהובים בממלכה, אפילו על ידי אוהדי ליברפול, היריבה הגדולה של יונייטד.

אבל היום (שלישי), התדמית הנקייה של ראשפורד אולי נפגעה מעט, כאשר צולם יחד עם חברו ג'סי לינגארד, בתמונה עם הראפר האנגלי Wiley. אז מה הסיפור הגדול? אותו זמר נודע כאנטישמי מוצהר, בשל שורת ביטויים קשים נגד הקהילה היהודית שפרסם ברשת החברתית לפני כשנתיים.

אז, בסדרת סרטונים שהעלה לאינסטגרם וציוצים בטוויטר, השווה בין היהודים ל-KKK, אמר כי קהילת המוזיקה נשלטת בידי יהודים תאבי בצע, וטען כי ישראל כי לא מדינת העם היהודי. אותה סערה הובילה ל"שביתת טוויטר" של 48 שעות אותה הובילו סלבריטאים בריטיים.

התמונה של ראשפורד ולינגארד כמובן עוררה כעס רב, וראשפורד עצמו הגיב לציוץ של ה'כרוניקל היהודי': "אני מבין עכשיו למה התמונה הזאת יכולה להתפרש בצורה לא טובה. אני רוצה להדגיש שלא קיבלתי ומעולם לא אקבל שום התבטאות או התנהלות מפלה כלפיי הקהילה היהודית, או כל קהילה אחרת. אני חושב בכנות שהמלחמה באנטישמיות דורשת תשומת לב גדולה יותר מכולנו".