הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אובססיבי? רונאלדו חסם את "טרנספרמרקט"

הסיבה: דורג שני בלבד בערך השחקנים, ברנרדו סילבה הקדים אותו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.01.22 - 16:28
(getty)
(getty)

לברון, רונאלדו, מייקל ג'ורדן - לספורטאים הגדולים, אנחנו יודעים, יש מניע אחד מרכזי באופי: יצר תחרות בלתי נתפס, כזה שלעתים גובל גם באובססיה, לפעמים על הדברים הקטנים ביותר. היום (חמישי), נחשפה באנגליה דוגמא נוספת ליצר הזה - מכיוונו של כוכב מנצ'סטר יונייטד, שלא מסוגל לשאת את העובדה שמישהו מדורג גבוה ממנו. אפילו אם זה באתר אינטרנט.

מעשה שהיה כך היה: אתר "טרנספרמרקט", שנחשב לאחד המקורות האמינים להערכת שוויים של שחקנים, פרסם בחשבון האינסטגרם שלו את 11 השחקנים הגדולים ביותר שמיוצגים ע"י סוכן העל הפורטוגלי, ז'ורז'ה מנדש. באופן טבעי, רונאלדו נכלל בתוכה - אבל, כמו לכל שחקן, הוצמד אליו גם תג המחיר הכלכלי. ורונאלדו לא היה השחקן היקר ביותר ברשימה - ערכו היה "רק" 75 מיליון יורו, בעוד זה של ברנרדו סילבה, כוכב מנצ'סטר סיטי, היה 100 מיליון.

רונאלדו לא אהב את זה. על פי כתבה גדולה שהתפרסמה ב"אתלטיק" על שיטת הערכת השווי של השחקנים באתר, התפרסם כי הכוכב פנה בהודעה פרטית לאנשים המפעילים את חשבון האינסטגרם של "טרנספרמרקט", ודרש מהם לשנות את המחיר. משסירבו, הוא הגיב באימוג'י מחייך - וחסם את האתר. אנשי טרנספרמרקט התנצלו בפני גולשיהם, ואמרו כי "רצו לתייג את רונאלדו - אבל הוא חסם אותם". כן, כך נראה יצר התחרות אצל ספורטאי העל - כאלה שלא מסוגלים להפסיד, אפילו אם זה ביצירתו של הרכב דמיוני.