הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הוארך מעצרו של גרינווד, נייק השעתה את החוזה

יונייטד לא תספק לחלוץ הגנה משפטית והוא ישלם מכספו על עורכי דינו. חבריו לקבוצה ניתקו עמו קשר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.01.22 - 17:30

מייסון גרינווד, שנעצר אתמול (ראשון) לאחר שלפי החשד הכה ואנס את בת זוגו, ימשיך להישאר במעצר גם היום. מעצרו של החלוץ בן ה-20, שהושעה כמובן מכלל פעילות על ידי מנצ'סטר יונייטד לאחר מעשים מתועבים אלו, הוארך כעת. במקביל לסיפורים הקשים ולתמונות הגרפיות שהעלתה חברתו לרשתות החברתיות, חבריו לקבוצה הגיבו למעצרו של החלוץ הסורר.

כריסטיאנו רונאלדו, דוד דה חאה, פול פוגבה, ג'סי לינגארד ומרקוס ראשפורד הורידו עוקב לגרינווד ברשתות החברתיות השונות. החקירה של החלוץ עדיין בעיצומה כאשר עונש מאסר, כמובן, עומד על הפרק. התמונות השונות ששיתפה חברתו של גרינווד נמחקו מאז, מה שלא מנע את מעצרו. גם חברת 'נייק' הודיעה כי השעתה את החוזה מול החלוץ עד להודעה חדשה.

בהצהרת מנצ'סטר יונייטד נמסר: "אנחנו מודעים למה שקורה ברשתות החברתיות, לא נגיב מעבר לכך. אנחנו מגנים כל סוג של אלימות". החלוץ הצעיר לא יכול להתאמן או לשחק עבור הקבוצה לאחר שהשדים האדומים, אחת קבוצות הכדורגל הגדולות בעולם, בחרה להשעותו.

בנוסף, הקבוצה מתנערת מגרינווד גם במישור החוקי ולא מספקת לו את שירותי עריכת הדין של הקבוצה. גרינווד משתמש בעורך דין פרטי מכספו שלו. השדים האדומים עשו משהו דומה בעבר ב-2011, כאשר ראבל מוריסון התמודד עם אישומים כשחקן נוער של הקבוצה ולא קיבל ממנה סיוע משפטי.