הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יונייטד הפסיקה למכור חולצות של גרינווד

החלוץ שחשוד באונס ואלימות כלפי זוגתו בילה לילה שני במעצר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.02.22 - 08:30
מייסון גרינווד. המועדון שלו מתנער ממנו (GETTY)
מייסון גרינווד. המועדון שלו מתנער ממנו (GETTY)

פרשיית האלימות של מייסון גרינווד ממשיכה להעסיק את הממלכה הבריטית יומם וליל. עושה רושם כי החלוץ שנעצר לאחר שעל פי החשד הכה ואנס את זוגתו, ימשיך לקבל כתף קרה ממנצ'סטר יונייטד ושותפותיה כשהבוקר (שלישי) הגיעה בשורה נוספת בנושא.

אחרי שבילה לילה שני במעצר, "השדים האדומים" הסירו את כל המוצרים בחנות האינטנרטית שלהם הקשורים למייסון גרינווד, כששמו אינו מוזכר כלל באתר (למעט בסגל השחקנים).

"קדבורי", אחת הספונסריות של מנצ'סטר יונייטד, הודיעה: "כל עוד ההאשמות כנגדו נחקרות, כל כלי שיווקי או מוצר שנייצר עבור המועדון לא יכלול את השחקן הזה. נמשיך לעקוב אחרי המצב מקרוב."

כזכור, המועדון החליט לקחת צעד קדימה בנושא גרינווד אחרי שמעצרו הוארך. בעקבות כך, יונייטד לא תספק לשחקן הגנה משפטית, כשזה ייאלץ לשלם מכספו על עורכי דינו. כמו כן, "נייקי" הודיעה כי השעתה את החוזה מול החלוץ עד להודעה חדשה.

ההתנתקות מהשחקן בן ה-20 מגיעה אחרי שכריסטיאנו רונאלדו, דוד דה חאה, פול פוגבה, ג'סי לינגארד ומרקוס ראשפורד הסירו עוקב לגרינווד ברשתות החברתיות השונות.

החקירה של החלוץ עדיין בעיצומה כאשר עונש מאסר, כמובן, עומד על הפרק. התמונות השונות ששיתפה חברתו של גרינווד נמחקו מאז, מה שלא מנע את מעצרו.