הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קניתם חולצה של גרינווד? תקבלו אחרת בחינם

דיווח: יונייטד תפצה את אוהדיה. החלוץ הקיף את ביתו בשומרי ראש

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.02.22 - 11:07

עוד לא ברור כיצד זה יגמר, אבל ההסתבכות הגדולה והמעשים המזעזעים המקושרים למייסון גרינווד ממשיכים לייצר גלי הדף. היום (חמישי) באנגליה מדווחים שמנצ'סטר יונייטד תאפשר לאוהדיה להחליף את החולצות שרכשו עם שמו של החלוץ בחינם.

בנוסף לכך, גרינווד לא הולך להילקח בחשבון בשום שלב מבחינת הנבחרת הלאומית, כל עוד ההליכים המשפטיים כנגדו עוד נמצאים בעיצומם. במקביל, השחקן דאג להוסיף אבטחה סביב ביתו לאחר ששב אליו מאז שחרורו אמש ממאסר. בנוסף לשומרי הראש שהגיעו לטובת הגנה על גרינווד, הוא גם בחר להתקין אמצעי ביטחון טכנולוגיים מסביב לשטחו.

בכל אופן, מבחינת ההחלטה החדשה של השדים האדומים, לא מדובר בצעד הראשון שנעשה על ידם בעקבות חשיפת הפרשה. עוד קודם לכך נודע שבעקבות כך, יונייטד לא תספק לשחקן הגנה משפטית, כשזה ייאלץ לשלם מכספו על עורכי דינו. כמו כן, "נייקי" הודיעה כי השעתה את החוזה מול החלוץ עד להודעה חדשה. בנוסף, "קדבורי", אחת הספונסריות של מנצ'סטר יונייטד, הודיעה: "כל עוד ההאשמות כנגדו נחקרות, כל כלי שיווקי או מוצר שנייצר עבור המועדון לא יכלול את השחקן הזה. נמשיך לעקוב אחרי המצב מקרוב."

כזכור, השחקן בן ה-20 נחקר בחשד כי היכה ואיים על חברתו לחיים, הארייט רובסון. ע"פ ההודעה שפרסמה המשטרה, לצד החשד בתקיפה מינית ואונס, נוסף גם חשד נוסף, והוא איום ברצח. לאחרונה כאמור שוחרר לאחר מעצר של 72 שעות, זאת בכפוף להמשך החקירה בעניינו.