הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לא סמכותי: רנגניק איבד שליטה על יונייטד?

באנגליה שמו אצבע על ההתנהלות עם לינגארד ורונאלדו: "אל תהרוס את זה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.02.22 - 19:45
אל תהרוס את זה ראלף!
אל תהרוס את זה ראלף!

לא שקט במנצ'סטר יונייטד. בצל סערת מייסון גרינווד, היום (שישי) מאמן השדים האדומים ראלף רנגניק הודיע כי ג'סי לינגארד לא יהיה זמין למשחק הגביע של קבוצתו מול מידלסברו לאחר שביקש לקחת חופשה מהקבוצה, בצל חלון ההעברות בו ביקש לעבור אך נשאר בקבוצה בסופו של דבר.

רנגניק אמר: "ג'סי ביקש ממני כמה ימי חופש כדי לנקות את הראש, הסכמתי לזה. הוא לא ישחק, אני מאמין שהוא יהיה בקבוצה בשני וימשיך איתנו בשאר העונה. ג'סי לא רצה לעזוב לפני 3 שבועות והתחרט, אבל בסוף לא מצאנו עסקה טובה עם אף מועדון".

לינגארד עצמו הציג גרסה אחרת לאירועים: "המועדון ייעץ לי לקחת זמן חופש בגלל סיבות אישיות. אני מרוכז ותמיד אהיה מקצוען כשיקראו לי, אתן 100% בכל פעם". לינגארד שיחק בתשעה משחקי ליגה בלבד העונה, אך הבקיע שני שערים.

והפרשיה הזאת היא רק קצה הקרחון בבלאגן במנצ'סטר יונייטד לצד כמובן זו של מייסון גרינווד, שהוסר מהאתר הרשמי של המועדון שגם איפשר לאוהדים לקבל חולצה חדשה במקום אלה השייכות להם הנושאות את שמו. "אל תהרוס את זה, ראלף!" נכתב בכותרת של ה"דיילי מייל" בטור שתהה האם רנגניק מאבד שליטה עוד לפני תום חצי השנה שלו כמאמן.

"מה שקרה עם לינגארד הוא דפוס חוזר", נכתב ב"דיילי מייל" לאחר שהוזכר מקרה דומה ב"כיכוב" אנתוני מרסיאל. "כל מנג'ר שמגיע ליונייטד גורר השוואות מיידיות לסר אלכס פרגוסון, שהשיט את הספינה בכל הנוגע למשמעת של השחקנים וכל מקרה של נסיון להתנגד לו הסתיים במנג'ר שמביע את סמכותו".

וכמובן שגם שאלת תפקודו של כריסטיאנו רונאלדו צצה. "להשאיר אותו שמח זה המפתח לייצר רוגע באולד טראפורד. הוא לא מהסס להביע את התסכול שלו כשהוא מוחלף למשל מול ברנטפורד או להגיד שהוא לא מקבל את העובדה שיונייטד לא בטופ 3. רנגניק גינה זאת, אבל אם הפורטוגלי יעשה זאת שוב בהמשך זה יהיה סמל לכך שהבעיות של יונייטד מחריפות", נחתם.