הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גריליש תועד שיכור, פפ: "כועס שלא הוזמנתי"

מאמן סיטי התייחס בבדיחות לתיעוד שבו נראה כוכב הקבוצה מסולק מפאב אחרי שהיה "שיכור מדי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.02.22 - 18:50

כשבועיים וחצי מאז ה-1:1 נגד סאות'המפטון, שקטע רצף של 12 ניצחונות, מנ'צסטר סיטי תחזור מחר (רביעי, 21:45) לפרמייר-ליג, כשתפגוש במסגרת המחזור ה-24 את ברנטפורד, שמצידה מגיעה אחרי ארבעה הפסדי ליגה רצופים בנוסף להדחה מהגביע.

הסיפור בצד הכחול של מנצ'סטר ביממה האחרונה קצת פחות חיובי. כוכבי הקבוצה ג'ק גריליש, ריאד מאחרז וקייל ווקר תועדו בבילוי בעיר, כאשר קשר נבחרת אנגליה לא קיבל אישר להיכנס לבר מאחר שהיה "שיכור מדי". עם זאת, על פי הדיווחים, השלושה לא צפויים להענש ופפ אף התבדח בנושא: "אני מוטרד מכך שהם לא הזמינו אותי, הם ייקנסו על זה".

פפ עצמו הגיב בצורה מפתיעה כנשאל על כך במסיבת העיתונאים: "אני מאוד מאוכזב ממה שקרה...אני מאוכזב כי הם לא הזמינו אותי. אני מקווה שבפעם הבאה הם יקראו לי. לא ראו בסרטון בדיוק את מה שקרה, הם אכלו ביחד ארוחת ערב, לא שתו והסתובבו עם חברים ועובדי המועדון".

גווארדיולה גם החמיא לכריסטיאן אריקסן לקראת המשחק מחר: "אלה חדשות נהדרות שהוא חזר למה שהוא עושה בצורה יוצאת דופן. אני די בטוח שהם נקטו בכל אמצעי הזהירות, כך שלמרבה המזל הוא יכול לחזור ויהיה נחמד לראות אותו משחק".

אצל ברנטפורד כאמור, הסיפור הגדול הוא אריקסן שחזר אתמול לאימונים,  וקרוב לשוב למגרשים לראשונה מאז ההתמוטטות הטראגית בעקבות אירוע הלב ביורו האחרון. בראיון לאתר הרשמי של הצרעות, הקשר הדני סיפר שידע מהר מאוד שהוא יחזור לשחק: "בדרך לבית החולים אמרתי לאשתי שאני יכול להשאיר פה את נעלי הפקקים, אבל זה השתנה תוך יומיים, ברגע אחד".

אריקסן סיפר על התהליך שעבר, הליווי הרפואי והחששות: "היו הרבה בדיקות לראות איך הלב שוב מגיב לאימון גופני, ולמזלי לא יצא מזה כלום והכל היה טוב. ואז, כל חודש יכולתי לדחוף לזה יותר כדי לחזור לשחק. אבל העניין היה לשמוע מהרופאים שגם עם קוצב לב אין גבולות, וזה תלוי רק באבחנה הרפואית ובאיך אני מרגיש עם זה. נאלצתי להתאזר בסבלנות, אבל סמכתי על המאמן שלי, בטחתי ברופא שלי ופעלתי לפי התוכנית שהם הכינו. זה הרגיע אותי לגבי החזרה לשגרה".

הקשר הדני סיכם: "אין ספק שזה פרק הזמן הכי ארוך שהיה לי בלי לשחק כדורגל, למזלי לא היו לי פציעות באמת קשות. שישה או שבעה חודשים בחוץ זה המון, וזה היה קשה מאוד. הייתי צריך לתת לזה להחלים ולא לעשות כלום ואז התחלתי את תוכנית השיקום. בהמשך נגעתי בכדור במגרש כדורגל, הרחתי את הדשא, נעלתי נעלי כדורגל, ואז הכל התחיל לחזור. ההתרגשות להיות באצטדיון ולהיות עם הקבוצה. מבחינת מצב וחוזק גופני אני במקום טוב מאוד, רק הטאצ' צריך לחזור וגם המהירות. נראה איך הגוף שלי יגיב, אבל אני מרגיש טוב מאוד".