הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"תקועים בעבר". אוהדים נגד חזרת מולנסטיין

ההולנדי הוזכר כמועמד לשמש כעוזרו של טן האח ביונייטד, והתגובות זועמות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.04.22 - 18:00

לצד הדיווחים, נראה שאוהדי מנצ'סטר יונייטד לא ממש מתלהבים לראות את רנה מולנסטיין חוזר לאולד טראפורד. ההולנדי, שמוכר היטב לאוהדים מישראל מתקופתו כמאמן מכבי חיפה, הוזכר לאחרונה כמי שישמש כעוזרו של אריק טן-האח בשדים האדומים, תפקיד שבו שימש בעידן סר אלכס פרגוסון.

אלא שברשתות החברתיות, אוהדי רבים מתנגדים לחזרתו של ההולנדי למועדון. "בבקשה לא, תנו לאריק טן האח לבחור את העוזרים שלו", כתב אחד מהם ברשתות החברתיות, ואחר הוסיף: "המועדון יכול בבקשה לשחרר מעידן סר אלכס פרגוסון? תנו לנו אנשים חדשים".

אוהד נוסף סיכם: "תקועים בעבר", ואוהדים רבים אחרים קראו למועדון להמשיך להתקדם במקום להיאחז בעבר, בעוד אחרים קראו לטן האח להיות מי שיבחר את הצוות המקצועי שלו.

מולנסטיין, שמשמש כיום כעוזר נבחרת אוסטרליה, ושימש כעוזרו של אלכס פרגוסון במשך שש שנים. בקריירה כמאמן ראשי ההולנדי הצליח קצת פחות, בין היתר במכבי חיפה ובפולהאם, וכעת הוזכר לשמש כעוזרו של בן ארצו טן האח ביונייטד, על אף שהמינוי עדיין לא הפך לרשמי.

אגב, מולנסטיין הוא לא המועמד היחיד לתפקיד עוזר המאמן עם עבר בליגת העל, לאחר ששם נוסף שהוזכר הוא של סטיב מקלארן, מי שאימן בעבר את נבחרת אנגליה ושימש גם כיועץ במכבי תל אביב בעידן ג'ורדי קרויף.