הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חיזוק בקישור ושאלת רונאלדו: תכנית טן האח

מאמן אייאקס סיכם לפי דיווחים ביונייטד. עתיד החלוץ והמרוויחים העיקריים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.04.22 - 21:01
(Getty)
(Getty)

אריק טן האח סיכם בע"פ כמאמנה הבא של מנצ'סטר יונייטד, כפי שדווח היום (שלישי) ב"אתלטיק". המאמן נחשב לאחד המאמנים ההתקפיים ביותר באירופה, כאשר אייאקס שלו הבקיעה 85 שערים עד כה העונה. הקבוצה בדרכה לאליפות הולנד נוספת. טן האח צפוי להביא איתו מספר שינויים טקטיים ליונייטד.

המאמן ההולנדי מאמין בשליטה בכדור ובמגנים התקפיים, מה שעשוי להוביל לשינוי בזהות השחקנים שיגיעו. מספר רב של שחקנים מניעים כדור, לוחצים וחלק מהמערך, הן הגנתית והן התקפית. אחד המרוויחים הגדולים, לפי הדיווח, הוא דוני ואן דה ביק. ואן דה ביק שיחק אצל טן האח באייאקס ומיעט לשחק עבור מנצ'סטר יונייטד. כעת הוא צפוי לתפוס מקום מרכזי בתוכנית של המאמן ההולנדי.

מעמדו של כריסטיאנו רונאלדו, לעומת זאת, שנוי במחלוקת. טן האח מאמין בלחץ ובשחקנים שעושים מספר תפקידים, והתפקוד ההגנתי של הפורטוגלי, שגם כך נטה לעזוב במקרה בו קבוצתו לא הייתה עולה לליגת האלופות, עלול להוביל לכך שלא ימשיך בשנה הבאה.

טן האח נחשב למאמן שמצליח עם צעירים, ביניהם פרנקי דה יונג, חכים זייש ומתייס דה ליכט. המאמן עשוי לחפש מספר שחקנים בקישור, כשהוא צפוי לחפש שחקנים שמתאימים לשיטת משחקו ויכולים לשחק בכמה עמדות. ייתכן כי יגיעו מספר שחקנים שונים מאייאקס, אותה הוא מאמן כיום.

בעקבות זאת, רובן נבש מוולבס צפוי להיות המטרה הראשונה של טן האח. הקבוצה מוולברהמפטון דורשת 100 מיליון פאונד תמורתו, והקבוצות צפויות להכנס למשא ומתן. במקביל, גם דקלאן רייס וקלווין פיליפס מלידס עשויים להגיע למנצ'סטר יונייטד.