הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מרונאלדו ועד פוגבה: מחאת אוהדי יונייטד

מהאירוע ביזארי של מגוויר ועד הקריאות נגד הצרפתי: "לא ראויים לחולצה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.04.22 - 19:01

זה היה משחק שכלל בתוכו את כל מה שאנחנו רואים ממנצ'סטר יונייטד במהלך העונה. רכבת הרים של רגשות, רגעי שפל, מחאות מהקהל וגם התעלות, של אחד, כריסטיאנו רונאלדו, שקורא את הדיווחים על עתידו המעורפל, ושוב ענה על המגרש. מנצ'סטר יונייטד ניצחה 2:3 את נוריץ', במשחק מלא באמוציות, שקיבץ בתוכו אינספור סיפורים.

המחאה נגד גלייזר
הבלאגן התחיל עוד לפני המשחק. רבים מאוהדי הקבוצה צעדו באיחור לאולד טראפורד במחאה על התנהלות הבעלים האחים גלייזר, ואף שרו ש"ג'ואל גלייזר הולך למות", קריאות שטנה מכוערות שאין להן מקום בכדורגל.

חלק מהאוהדים נכנסו למשחק באיחור של 17 דקות, במחאה על 17 השנה בהן הגלייזרים משמשים כבעלים של קבוצת הפאר מאולד טראפורד. אוהדים רבים שהו במנהרת מינכן שמובילה ליציע הדרומי ונשארו בו במשך אותן 17 הדקות, בעודם שרים נגד הבעלים.

כל מי שחלק מהעונה הזו של יונייטד חוטף. בתחילת המשחק היו אוהדים שקראו בוז נגד כריסטיאנו רונאלדו, קריאות שנעלמו מהר מאוד עם הצמד המהיר שלו, אבל אחרי ה-2:2 של נוריץ', הגיע מפגן חוסר האמון של הקהל נגד השחקנים.

הארי מגוויר ספג כרגיל, אחרי עוד רגע ביזארי כשכמעט פצע את פול פוגבה בניסיון להגיע לכדור, וגרם לדימום של הצרפתי. בהמשך, מי שחטף היה פול פוגבה, שהוחלף במחצית השניה תחת קריאות אצטדיון שלם נגדו: "Fuck off Pogba". באופן כללי, הונפו שלטים עם הכיתוב: "אתם לא ראויים לחולצה הזאת". אם חשבתם שהניצחון ישתיק את הקהל, אל תהיו בטוחים שזה יקרה. "אני בעצמי לא שמעתי את הדברים נגד פוגבה, אבל דיברנו על זה בחדר ההלבשה", סיפר ראלף רנגניק, "אני מאמין שהאוהדים מתוסכלים ומאוכזבים כמונו".