הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קשר מיוחד: החלק של ראלף רנגניק בהצלחת ליברפול

מנג'ר מנצ'סטר יונייטד: "היא טובה בצורה קיצונית". וגם: המאזן שיעודד את יורגן קלופ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.04.22 - 12:50

ליברפול כבר זכתה בתואר אחד ונאבקת על שלושה נוספים, אבל בקרב על אחד מהם היא לא תלויה בעצמה - אליפות אנגליה. המייטי רדס, שמחכים בסיבוב למעידה נוספת של מנצ'סטר סיטי, יארחו מחר (שלישי) את יריבתם העירונית מנצ'סטר יונייטד במטרה להפעיל לפסגה לפחות זמנית ולהלחיץ את פפ גוואדיולה ושחקניו לקראת המשחק שלהם מול ברייטון.

אם בעבר מפגש בין יונייטד לליברפול היה כזה שמכריע במאבק האליפות עבור שתיהן הרי שכל שנותר לשדים האדומים הוא להפריע ליריבה השנואה במאבק מול סיטי. עם זאת, כדי לעשות זאת הם יצטרכו התעלות רצינית וגם להכניע את הסטטיסטיקה המעידה שאין להם הרבה סיבה לאופטימיות.

כדי למצוא את הפעם האחרונה שיונייטד ניצחה את ליברפול במסגרת הליגה צריך לחזור אחורה ל-2018, אז צמד של מרכוס רשפורד סידר לה 1:2 באולד טראפורד. הניצחון האחרון של השדים האדומים באנפילד היה אי שם לפני שש שנים, במשחק הראשון בין שתי הקבוצות שקלופ ניהל והסתיים ב-0:1 משער של וויין רוני.

מי שמוביל את יונייטד, לא בהצלחה יתרה יש לציין, הוא רלף רנגניק ובאנגליה עמדו על הקשר בינו לבין ליברפול בעידן יורגן קלופ. תחת מנג'ר יונייטד עברו מספר שחקני המייטי רדס אותם גילה עוד כשהיו אנונימיים: רוברטו פירמינו הגיע להופנהיים שלו, ג'ואל מאטיפ שיחק תחתיו בשאלקה וסדיו מאנה, נאבי קייטה, איברהימה קונאטה וטאקומי מינאמינו הצטרפו ללייפציג כששימש כמאמן וכמנהל המקצועי של לייפציג.

"הם טובים בצורה קיצונית וזה לא מקרי. יורגן בנה את הקבוצה הזו בשש השנים וחצי האחרונות ושישה או שבעה מהם היו שחקנים של שנינו", סיפר רנגניק. "החתמנו אותם למועדונים שלנו כשאף אחד לא הכיר אותם והגישה שלהם למשחק, הסגנון שלהם והדרך בה הם רוצים לשחק די דומה".