הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טהרת הצעירים: המהפכה הצפויה ביונייטד

אחרי שהוכרז רשמית כמאמן הבא, התכניות של טן האח לבנייה וחיזוק כל העמדות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.04.22 - 14:36
(GETTY)
(GETTY)

המהפכה שבדרך: אחרי שמנצ'סטר יונייטד הודיעה רשמית כי אריק טן האח יאמן את הקבוצה החל מהעונה הבאה, השדים האדומים החלו לעסוק בשינויים שיעשו בסגל שלהם בעידן ההולנדי ורלף רנגניק.

לפי מספר פרסומים באנגליה, "השדים האדומים" צפויים לשחרר לפחות שישה שחקנים במהלך הקיץ הקרוב, כולל נמניה מאטיץ' שכבר הודיע כי יסיים את דרכו במועדון עם סיום העונה. אל הסרבי צפויים להצטרף שורה של מסיימי חוזה.

"שלושה-ארבעה שחקנים חדשים בקיץ לא יספיקו, זה יהיה יותר", אמר המנג'ר הזמני של יונייטד רלף רנגניק שהסביר, "צריך להתחשב בכמה שחקנים שלא יהיו פה כי הם מסיימים חוזה. חוץ מבעמדת השוער, נצטרך לחזק את הסגל בכל העמדות".

כשרנגניק מדבר על שחקנים שצפויים לעזוב בקיץ הקרוב, הוא מתכוון לפול פוגבה, ג'סי לינגארד, חואן מאטה, אדינסון קבאני ולי גראנט שמסיימים את ההתקשרות שלהם עם מנצ'סטר יונייטד החל מה-30 ביוני.

בכל הנוגע לתוכניות של "השדים האדומים" וטן האח לקראת העונה הבאה, נראה כי באולד טראפורד יצרכו להתרגל למספר לא מבוטל פרצופים חדשים, ובעיקר צעירים. המאמן רוצה מאוד להביא עימו מאייאקס שני שחקנים מעניינים במיוחד: הקיצוני אנתוני (22) והמגן יוריין טימבר (20). בנוסף לשניים, ביונייטד מעוניינים בבלם המוכשר של אברטון ג'ארד ברנת'ווייט (19), הקשר אנזו פרננדס (21) מריבר פלייט והכוכב העולה של הכדורגל הצרפתי - אורליין צ'וואמני (22), שמשחק בימים אלו במונאקו.