הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מביך, מאכזב ומשפיל". המונולוג של רנגניק

מנג'ר יונייטד הסביר את הפערים מליברפול, התקשורת ואגדות העבר ביקרו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.04.22 - 07:17
(Getty)
(Getty)

מנצ'סטר יונייטד הושפלה אתמול (שלישי) פעם נוספת מול ליברפול, הפעם 0:4 באנפילד. כזכור, בסיבוב הקודם בין הקבוצות הרדס דרסו 0:5 את השדים האדומים באולד טראפורד.

"מביך, מאכזב ומשפיל". כך תיאר רלף רנגניק, המנג'ר הזמני של מנצ'סטר יונייטד, את ה-4:0 לליברפול אמש. "אנחנו חייבים לקבל את העובדה שהם מקדימים אותנו בשש שנים. הקבוצה שלנו צריכה בנייה מחדש - זה ברור. אני חושב שמשחק כמו זה שראינו הראה את זה בצורה דרסטית שחייבת להיות בניה מחדש", המשיך.

הגרמני המשיך בהשוואה למועדון היריב: "ליברפול קיבלה הרבה החלטות טובות, אנחנו לא באזור הזה כרגע. אבל נותרו חמישה משחקים עד לסיום העונה. ליברפול היתה צריכה 2-3 חלונות העברות כדי להיבנות, אם אתה יודע מה אתה מחפש אז זה לא צריך לקחת 4-5 שנים. כאן במועדון שלנו, זה יתחיל החל מהקיץ הקרוב".

על מכת הפציעות שפקדה את המועדון העונה: "ליברפול משחקת בארבע מסגרות ואף אחד לא נפצע. זה קשור לאופן בו אתה מתאמן, מה אתה עושה ובאילו אמצעים אתה נוקט כדי להתאושש לחלוטין. אלו השאלות שצריכות להישאל ולהיענות"

כוכב מנצ'סטר יונייטד, ברונו פרננדש, ביקר בצורה נחרצת את חבריו לקבוצה: "ליברפול נלחמת על אליפות, אנחנו לא נלחמים על שום דבר. זה ההבדל. הייתה תוצאה רעה מאוד בשבילנו, אני מתנצל בפני האוהדים אבל זה אף פעם לא יספיק. מגיע לקהל יותר. אני לא רוצה שהעונה תגמר, אנחנו נילחם עד הסוף".

מנצ'סטר אבנינג ניוז לא חסך ביקורת מחלק מכוכבי הקבוצה: "הארי מגוויר הראה שהוא לא שייך להרכב הזה, 1/10. פול פוגבה לא צריך לשחק שוב במדי מנצ'סטר יונייטד שוב, 0/10. ברונו הרגיש כמו תייר על המגרש".

רוי קין, שהיה הקפטן של אחת הקבוצות הגדולות בתולדות המועדון, התייחס: "תמיד היו אנשים שאפשר לאהוב במנצ'סטר יונייטד. השנה אין. אין נשמה בקבוצה. מרקוס ראשפורד שיחק כמו ילד, לינגארד לא צריך להיות שם כבר שנתיים. זאת לא הקבוצה ששיחקתי עבורה, מועדון אחר לגמרי. לתת לנו 1% לנצח לפני המשחק היה שאפתני מדי".

אגדת עבר אחרת, גארי נוויל, לא חסך את שבטו: "אני רואה את מנצ'סטר יונייטד 42 שנים, בחלקן שיחקתי עבורה. זה אף פעם לא היה כל כך גרוע. אף פעם לא ראיתי קבוצה שלא רצתה לשחק ברמה הזאת. הם פשוט בזבוז של מקום".

ריו פרדיננד, אגדת עבר נוספת של מנצ'סטר יונייטד, הביע ייאוש מהמצב כבר לאחר השער הראשון של לואיס דיאס: