הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

וויליאמס והמילטון מנסים לרכוש את צ'לסי

דיווח: הטניסאית ונהג הפורמולה התחייבו להשקיע 10 מיליון פאונד כ"א

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.04.22 - 12:21

מה יעלה בגורלה של צ'לסי? דיווח מפתיע במיוחד ב'סקיי' הבריטי מספר: נהג הפורמולה 1, לואיס המילטון, והטניסאית האמריקאית, סרינה וויליאמס, הצטרפו אל אחת מקבוצות הרכישה שמעוניינות בבעלות על המועדון ומכינים הצעת עתק. לפי הנאמר השניים כבר התחייבו בהשקעת 10 מיליון פאונד כל אחד לטובת העניין.

למעשה, שני הכוכבים הצטרפו לקבוצת הרכישה של מרטין ברוטון, לשעבר יו"ר ליברפול, שמוביל את הקבוצה, ששלחה לבלוז את אחת משלוש ההצעות שעוד תקפות. בבריטניה התייחסו למקור, שציין שמי שהוכתר כאלוף הפורמולה 1 שבע פעמים והטניסאית, שבעברה החזיקה במקום הראשון בעולם לא מעט זמן, הם שני המשקיעים בעלי הפרופיל הגבוה ביותר בקבוצת הרכישה.

מקורב למשא ומתן סיפר ל'סקיי' שהמילטון עשוי למלא בעתיד תפקיד רשמי במועדון הכחול, זאת כחלק ממטרת צ'לסי לקדם גיוון ושוויון. בכל אופן, לצד קבוצת הרכישה הזו יש גם את קבוצת הרכישה של טוד בואלי, אחד מבעלי הדודג'רס וגם את זו של סטיב פליוקה, שמחזיק במניות בבוסטון סלטיקס ואטאלנטה האיטלקית.

שני הכוכבים החלו בשנים האחרונות לפנות להשקעות כאלה ואחרות - וויליאמס רק בשבוע האחרון הכריזה על השקעה חדשה בסטארט אפ בריטי שעוסק בטכנולוגיית ספורט, כשבמקביל המילטון, שידוע באהדתו לארסנל, משקיע בפיתוח חברות וסטארט אפים צעירים יחסית.