הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

המילטון אישר: "אני רוצה לקנות את צ'לסי"

נהג הפורמולה 1 סיפר על הקשר לכדורגל: "יכול להיות חלק ממשהו גדול"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.04.22 - 12:57

מה יעלה בגורלה של צ'לסי? לפי דיווח בתקשורת הבריטית לואיס המילטון וסרינה וויליאמס הצטרפו אל אחת מקבוצות הרכישה שמעוניינות בבעלות על המועדון ומכינים הצעת עתק. לפי הנאמר השניים כבר התחייבו בהשקעת 10 מיליון פאונד כל אחד לטובת העניין וכעת גם נהג הפורמולה 1 עצמו אישר זאת.

כשנשאל בראיון לפני מירוץ אמיליה רומאניה האם הדיווח אכן נכון, ענה המילטון בחיוב וסיפר: "אני אוהד כדורגל מאז שאני ילד, שיחקתי מגיל 4 עד 17. הייתי בכמה משחקים. כשהייתי צעיר היינו משחקים בשכונה ובתור הילד השחור היחיד, מאוד רציתי להשתלב. כל ילד אהד קבוצה אחרת ומצאתי את עצמי עובר בין קבוצות, הייתי חוזר הביתה ואחותי נתנה לי אגרוף ואמרה לי: 'אתה חייב לאהוד את ארסנל'.

"הייתי אוהד של ארסנל, אבל דוד שלי אוהד צ'לסי והייתי הולך איתו למשחקים. אני אוהד ספורט, זה הספורט הגדול בעולם, צ'לסי אחת הקבוצות הטובות בעולם וכשקפצה ההזדמנות אמרתי 'וואו, אני יכול להיות חלק ממשהו גדול'", סיכם המילטון.

למעשה, שני הכוכבים הצטרפו לקבוצת הרכישה של מרטין ברוטון, לשעבר יו"ר ליברפול, שמוביל את הקבוצה, ששלחה לבלוז את אחת משלוש ההצעות שעוד תקפות. בבריטניה התייחסו למקור, שציין שמי שהוכתר כאלוף הפורמולה 1 שבע פעמים והטניסאית, שבעברה החזיקה במקום הראשון בעולם לא מעט זמן, הם שני המשקיעים בעלי הפרופיל הגבוה ביותר בקבוצת הרכישה.

מקורב למשא ומתן סיפר ל'סקיי' שהמילטון עשוי למלא בעתיד תפקיד רשמי במועדון הכחול, זאת כחלק ממטרת צ'לסי לקדם גיוון ושוויון. בכל אופן, לצד קבוצת הרכישה הזו יש גם את קבוצת הרכישה של טוד בואלי, אחד מבעלי הדודג'רס וגם את זו של סטיב פליוקה, שמחזיק במניות בבוסטון סלטיקס ואטאלנטה האיטלקית.

שני הכוכבים החלו בשנים האחרונות לפנות להשקעות כאלה ואחרות - וויליאמס רק בשבוע האחרון הכריזה על השקעה חדשה בסטארט אפ בריטי שעוסק בטכנולוגיית ספורט, כשבמקביל המילטון, שידוע באהדתו לארסנל, משקיע בפיתוח חברות וסטארט אפים צעירים יחסית.