הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: יורגן קלופ האריך חוזה בליברפול

הגרמני חתם עד 2026 והתבדח: "כשאשתי אומרת להישאר, אני עושה את זה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.04.22 - 18:59

עכשיו זה גם רשמי - יורגן קלופ חתם הערב (חמישי) על הארכת חוזה בליברפול, זאת עד שנת 2026 - שנתיים יותר מחוזהו הנוכחי. כזכור, הדיווח על הארכת החוזה של המאמן הגרמני הגיע מוקדם יותר היום אחרי דיווחים באנגליה על האצת השיחות של המועדון איתו, וכעת המרסיסיידרס פרסמו את ההודעה, לה ציפו אוהדים רבים.

"יש כל כך הרבה במקום הזה", אמר קלופ לאחר החתימה, "ידעתי עוד לפני שהגעתי לכאן, ועכשיו אני יודע את זה טוב יותר. כמו בכל מערכת יחסים מוצלחת, זה תמיד היה הדדי: אתה חייב להיות הוגן אחד עם השני. ההרגשה היא שאנחנו בדיוק במקום הנכון וזה מה שהביא אותי להישאר במקום הזה. לפני ההחלטה שאלתי את עצמי: 'האם זה נכון עבור ליברפול שאשאר עוד?'. ביחד עם הצוות שלי הגענו למסקנה שהתשובה היא כן".

"חלק יאהבו את זה, חלק לא. מי שלא, שיפסיק לצפות עכשיו", המשיך בסרטון שפורסם לאחר ההודעה הרשמית, "כמו בעל טוב, כשאשתי מבקשת ממני להישאר, אני עושה את זה. אני אוהב את המועדון הזה ואני מרגיש בר מזל להיות בו".

קלופ, שעדיין יכול לזכות העונה בכל התארים, האריך בעבר פעמיים את החוזה שלו במרסיסייד. לפני שנתיים התבטא כי אחרי עונת 2023/24 ינצל את הזמן כדי לקחת שנת שבתון, אך כעת נראה כאילו הגרמני ימשיך את הקשר שלו במועדון אותו הפך למעצמה אנגלית ואירופית בשנים ספורות.

הגרמני, שהגיע לאנפילד ב-2015 שינה את הדינמיקה במועדון והוביל את הקבוצה לאליפות ב-2020 שהיתה הראשונה אחרי שלושים שנה במדבר. בנוסף, זכו האדומים גם בליגת האלופות ב-2019, בגביע הליגה, בסופר קאפ האירופי ובגביע העולם למועדונים. כל אלה הופכים את קלופ למנג'ר המצליח ביותר במועדון במאה ה-21.