הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מיונייטד לסיטי? שאלת ההתאמה של פוגבה

הקשר עשוי לחצות את הכביש, הפרשנים חלוקים. ענו: הוא מתאים לתכולים?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.05.22 - 09:11
כולו אוזן. פוגבה (Getty)
כולו אוזן. פוגבה (Getty)

פול פוגבה עומד לעזוב את מנצ'סטר יונייטד בקיץ הקרוב. הקשר הצרפתי הגיע לשדים האדומים ב-2016 ולא הצליח לעמוד בציפיות הגבוהות עם הגעתו, אך עשוי להישאר במנצ'סטר. דיווחים שונים באנגליה חיברו את בן ה-29 למנצ'סטר סיטי, ואתמול (ראשון) פרשני "סקיי" הבריטית התייחסו להתאמתו לקבוצה של פפ גווארדיולה.

ג'יימי רנדאפ, אקס ליברפול, תמך במהלך: "זה יהיה צירוף יוצא דופן. לא ראיתי את זה מגיע, אבל יש יתרון: זאת העברה חופשית. יש לו נקודה להוכיח. פפ גווארדיולה תמיד דיבר איתו בזמן משחקים, הוא מכבד אותו כשחקן. יש הרבה איכות והוא יכול להשתלב בשיטת המשחק שלהם".

רדנאפ התייחס למוסר העבודה של פוגבה: "הוא יהיה חייב להתאמץ יותר, כי הוא יכול להיות יותר טוב. הוא צריך לשחק באותו מאמץ וחשק שבו הוא שיחק בצרפת".

אגדת ליברפול אחרת, ג'יימי קראגר, לא התרשם: "לא הייתי מחתים אותו. הוא לא עובד מספיק קשה ואין לו מספיק יכולת, יש לסיטי שחקנים יצירתיים יותר שמצדיקים מקום בהרכב ועובדים תשעים דקות. זאת הסיבה שסיטי במקום שהיא נמצאת בו. הוא לא נותן 100% בכל משחק, לא קרוב".

במקביל, ה"אתלטיק" דיווח שפוגבה דחה את ההתעניינות של סיטי ומעדיף לעזוב את אנגליה. פוגבה מועמד לפריז סן ז'רמן, ומושך עניין גם מיובנטוס ומריאל מדריד.