הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ממוכרת לקונה: תוכנית צ'לסי לקיץ המתקרב

הבעלים החדש ישקיע, טוכל מתכנן לצאת למסע רכש. הבלמים ושאלת רומלו לוקאקו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.05.22 - 15:06
אלופת אירופה. צ'לסי (Getty)
אלופת אירופה. צ'לסי (Getty)

טוד בוהלי מתקרב לרכישת צ'לסי, והבעלים המיועד צפוי להשקיע סכום מכובד בקבוצה בקיץ הקרוב. דיווחים שונים היום (שני), בנוסף למועמדתו של אורליין טשואמני, מעידים שהבלוז בדרך לקיץ חזק במיוחד. תומאס טוכל, מאמן הקבוצה, החתים שני שחקנים בלבד מאז מונה בינואר 2021.

הקבוצה תעשה מספר שינויים בחלון הקרוב, כתלות בעלייתה (שטרם הובטחה באופן רשמי) לליגת האלופות. כרגע הקבוצה לא יכולה להחתים או למכור שחקנים באופן רשמי, אך זה ישתנה ברגע שתושלם העברת הבעלות.

טוכל מעוניין בשני בלמים פותחים, במקום אנדראס כריסטנסן ואנטוניו רודיגר, במגנים מחליפים ובחיזוק בהתקפה. נגולו קאנטה וז'ורז'יניו, שניים שמסיימים חוזה ב-2023, עשויים לעזוב כבר בקיץ הנוכחי. דקלן רייס וטשואמני עשויים להצטרף.

בהגנה אחד המועמדים המובילים זה ג'ולס קונדה מסביליה ופאו טורס מוויאריאל, כאשר צ'לסי עשויה להפעיל את סעיף השחרור שלו. גליסון ברמר מטורינו מועמד גם הוא. טרם ברור מי יגיעו כמגנים מחליפים, בהתחשב בכך שהקבוצה רוצה להאריך את חוזהו של ריס ג'יימס.

בהתקפה, טוכל מאמין שרומלו לוקאקו יכול להשתלב בעונה הבאה וצפוי להמשיך ולקבל תפקיד מרכזי יותר. הרכש השני של טוכל, סאול, לא הרשים וצפוי לחזור בהשאלה לאתלטיקו מדריד.