הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רמז לבאות? נחשף סעיף השחרור של ארלינג הולאנד

דיווח בגרמניה: החל מהשנה השלישית, הנורווגי יוכל להימכר במחיר מציאה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.05.22 - 17:49

יומיים חלפו מאז שסאגת ההעברה הארוכה של התקופה האחרונה הגיע אל סיומה. אחרי שמנצ'סטר סיטי הודיעה רשמית על צירופו של ארלינג הולאנד לשורותיה החל מהעונה הבאה, מתחילות להתפרסם באירופה ידיעות בנוגע לפרטים נוספים מהחוזה של הנורווגי באנגליה.

הערב (חמישי), העיתון הגרמני "בילד" דיווח שסעיף השחרור של הולאנד, החל מהשנה השלישית לחוזה שלו, יעמוד על כ-150 מיליון יורו. בעידן הנוכחי, סכומים יכולים גם לסמן את הדרך העתידית של שחקנים, כל עוד כמובן יעמדו בציפיות שלהם. ומהולאנד, כמו שכבר הספקנו להכיר, יש ציפיות גדולות מאוד, מה שאומר שייתכן והסכום אפילו נמוך ממה שיוכל לעמוד עליו אחרי שנתיים בפרמייר ליג. מה שמעניין עוד יותר בדיווח הזה, היא העובדה שסעיף שחרור הוא סעיף נדיר בחוזי שחקנים בפרמייר ליג.

קבוצות נוספות שחתומות על העברות גדולות בהיסטוריה הן פ.ס.ז', כשניימאר ואמבפה נמצאים בטופ של ההעברות היקרות בהיסטוריה. ב-2018 ברצלונה שילמה 145 מ' יורו על פיליפ קוטיניו, כשהקטלונים הוציאו סכום של 120 מ' יורו על אנטואן גריזמן בשנת 2019.

הולאנד רשם העונה מספרים מפלצתיים כהרגלו, עם 29 שערים במדים הצהובים, 23 מהם בליגה, בנוסף לשמונה בישולים נוספים. הוא רשם 29 הופעות אצל דורטמונד העונה, זאת למרות פציעות שטרדו אותו במהלך העונה החולפת.

וממי שיאייש את החולצה מספר 9 בסיטי, למי שאולי יפנה אותה: סוכנו של החלוץ גבריאל ז'סוס, מרסלו פטינאטי, אישר כי ניהל שיחות עם ארסנל - אך הם אינם המועמדים היחידים לקלוט אותו. "היו לנו שיחות עם ארסנל לגבי ז'סוס, אנחנו אוהבים את הקבוצה - זו אפשרות שאנחנו שוקלים".