הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הוא צריך להתרכז בקבוצה במקום להתלונן"

קונטה יצא נגד האמירות של ארטטה אחרי המשחק: "לא שכחתי שהם דחו את המשחק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.05.22 - 09:58
יריבות חדשה? קונטה וארטטה (GETTY)
יריבות חדשה? קונטה וארטטה (GETTY)

המאבק באנגליה על המקום החמישי בטבלה נפתח אמש (חמישי) לרווחה, אחרי שטוטנהאם רשמה 0:3 אדיר על ארסנל בדרבי הלונדוני. צמד של הארי קיין ושער נוסף של יונג מין סון הכניעו את התותחנים, כשהפער בין ארסנל שבמקום החמישי לתרנגולים שבשישי הוא נקודה אחת בלבד. בסיום המשחק, למיקאל ארטטה היו טענות נגד צוות השיפוט, אך הוא בחר לשמור אותן לעצמו.

כשנשאל על החלטות שנויות במחלוקת במשחק, אמר ארטטה: "אני לא יכול לדבר על הדברים האלה, כי אני רוצה לעמוד על הקווים ביום שני. אם אדבר על זה, ישעו אותי, אז אני מעדיף שלא. משחק יפהפה פשוט נהרס". על כך, לאנטוניו קונטה היה הרבה מה להגיד.

"ארטטה עושה עבודה מעולה, אבל הקשבתי לתלונות שלו הרבה בזמן האחרון", אמר קונטה, "אני חושב שהוא צריך להתרכז בקבוצה שלו במקום להתלונן. אם היינו רוצים להתלונן, היינו עושים את זה כל משחק. זו העצה שלי אליו ולא אכפת לי אם הוא יקשיב לה או לא, בחצי שנה האחרונה שמעתי אותו מתלונן המון. זה לא טוב".

על המשחק אתמול, שנדחה מתחילת השנה, אמר מאמן טוטנהאם: "הם דחו את המשחק בטענת קורונה, אבל היה להם שחקן אחד עם הנגיף. לא שכחתי את זה. גם אני יכול להתלונן על זה שהמשחק הבא שלנו הוא ב-12 בצהריים ביום ראשון ושל ארסנל ביום שני בערב, יש להם יותר מנוחה".